PDA

View Full Version : سوال: ایا این امکان هست که ساب فرم بصورت یه صفحه جدا از صفحه اصلی باشه

qhoqnose
دوشنبه 23 اسفند 1389, 13:42 عصر
سلام خدمت همه استادان
تو برنامه ای که من درست کردم از چندین ساب فرم استفاده کردم و ساب فرمها هم از فرم اصلی بزرگتره ، میخواستم بدونم که ایا امکان داره که ساب فرم با درنظر گرفتن خاصیتش (همون ساب فرم بودنش محفوظ باشه ) بصورت یه فرم مستقل باشه و به وسیله مثلا یه دکمه یا یه کد تو رویداد یکی از فیلدها تو فرم اصلی اجرا بشه

ممنون از راهنمائیتون

RESMAILY
سه شنبه 24 اسفند 1389, 08:56 صبح
به نام خدا
با سلام. هدف چيست؟ البته مي شود از دو فرم مجزا استفاده نماييد (با تنظيم درست popup , Modal) و تقريبا همان كار ساب فرم را انجام دهد. نمونه اش در تالار بود(كمي مشكل است پيدا كردنش چون با اسم ديگري است و الآن فراموش كرده ام) اگر دوستان نمونه نگذاشتند پيدا مي كنم و آپ مي كنم.

qhoqnose
سه شنبه 24 اسفند 1389, 09:24 صبح
ممنون از جوابتون
من عرض کردم ، لینک بین جدولهام طوریه که یه جدول 6 تا 7 زیر مجموعه داره ، حالا تو طراحی فرم هم این جدولها بصورت ساب فرم اضافه میشن ، مشکل همونطوری که گفتم اینه ساب فرمها هم تعدادشون زیاده و هم حجمشون ، برای همین فکر کردم اگه راهی باشه که حالت ساب فرم بودنشون حفظ بشه و تو یه صفحه مستقل باز بشه خیلی زیباتر و فکر کنم برای کاربر هم راحتر باشه

اگه امکان در مورد این اپشن هم یکم با جزئیات بیشتر توضیح بدید که کارشون چیه و چطوری اینارو تنظیم باید کرد
ممنون:تشویق:

stabesh
سه شنبه 24 اسفند 1389, 11:14 صبح
tab control را جستجو نمایید