PDA

View Full Version : هزینه ساعتی کار کردن یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ

bpzone
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 10:46 صبح
با سلام
اگه کسی بخواهد یک برنامه نویس استخدام کنه برای یک پروژه و ساعتی قرار باشه که با هم کار کنن
و برنامه نویس هم حرفه ای باشه و مدت زمان پروژه هم حدود یک سال تخمین زده باشن ...
ساعتی چند باید قرار داد بست ؟

قیمت یک تحلیلگر سیستم ساعتی چند هست ؟!

sds1920
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 11:15 صبح
اين چيزهاي توي ايران رعايت نمي شه ولي توي كشورهاي پيشرفته دستمزد يك برنامه نويس چيزي حدود 40 دلار در هر ساعت هست.ساليانه چيزي نزديك به 110000 دلار .
در مورد تحليلگر سيستم نمي دونم ولي كمتر از اين مقدار نيست.
موفق باشيد

bpzone
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 11:22 صبح
اين چيزهاي توي ايران رعايت نمي شه ولي توي كشورهاي پيشرفته دستمزد يك برنامه نويس چيزي حدود 40 دلار در هر ساعت هست.ساليانه چيزي نزديك به 110000 دلار .
در مورد تحليلگر سيستم نمي دونم ولي كمتر از اين مقدار نيست.
موفق باشيد

این پروژه قرار هست که توی ایران انجام بشه و سعی در این است که یک سری اصول رعایت بشه ..
من حدود قیمت میخوام برای یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ و کسی که پروژه رو تحلیل و آنالیز کنه !

sds1920
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 12:05 عصر
این پروژه قرار هست که توی ایران انجام بشه و سعی در این است که یک سری اصول رعایت بشه ..
من حدود قیمت میخوام برای یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ و کسی که پروژه رو تحلیل و آنالیز کنه !

شما درست مي فرماييد.من فقط چيزي رو گفتم كه توي كشورهاي پيشرفته وجود داره تا شما بتونيد با يك مقايسه به يك قيمت عادلانه برسيد.
براي اين كارها مقدار خاصي وجود نداره چون هميشه كسايي هستند كه حاضرند زير قيمت كار كنن.
ولي نظر من ماهيانه چيزي حدود 1.5 تا 2 ميليون هست.

bpzone
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 12:28 عصر
شما درست مي فرماييد.من فقط چيزي رو گفتم كه توي كشورهاي پيشرفته وجود داره تا شما بتونيد با يك مقايسه به يك قيمت عادلانه برسيد.
براي اين كارها مقدار خاصي وجود نداره چون هميشه كسايي هستند كه حاضرند زير قيمت كار كنن.
ولي نظر من ماهيانه چيزي حدود 1.5 تا 2 ميليون هست.

عزیز دل برادر ، از راهنماییت ممنون
ولی من قیمت ساعتی کار کردن رو می خوام
مبلغ 1.5 تا 2 میلیون برای برنامنه نویس مد نظرتون هست یا تحلیلگر ؟

sds1920
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 12:51 عصر
برنامه نويس.
زمان كاري هم 8 ساعت در روز.

aliroozbahany
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 15:16 عصر
سلام ببخشید به نظر شما جایی این مقدار رو میده؟
الان قیمت معمول که اکثرا کار می کنن برنامه نویس متوسط چقدره؟

m.soleimani
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 15:43 عصر
با سلام
اگه کسی بخواهد یک برنامه نویس استخدام کنه برای یک پروژه و ساعتی قرار باشه که با هم کار کنن
و برنامه نویس هم حرفه ای باشه و مدت زمان پروژه هم حدود یک سال تخمین زده باشن ...
ساعتی چند باید قرار داد بست ؟

قیمت یک تحلیلگر سیستم ساعتی چند هست ؟!

بستگی کامل به نوع قرارداد و انصاف پیمان‌کار پروژه داره ولی در کل برنامه نویس‌های حرفه‌ای با قیمت‌های مشخص هستن یعنی امکان نداره شما یه برنامه نویس حرفه‌ای و پر سابقه پیدا کنید و طرف توی بازار معروف نباشه و قیمتش مشخص نباشه.

مورد بعدی هم بستگی به درخواست‌هایی داره که از برنامه نویس می‌شه که چه حجم از مسولیت رو بهش اختصاص بدین.

برای پروژه‌ای که یک سال طول می‌کشه شما به غیر از دست مزد باید به مزایا عیدی و بیمه شخص مورد نظر هم فکر کنید که خودش کلی می‌شه و در صورتی که در قرار داد ذکر نشه باید معادل دو حقوق ماهانه بهش عیدی بدین و معادل یک حقوق هم سنوات « صنوات :لبخند: لعنت به این زبان نحس که همه نوشته‌های ما رو به هم می‌ریزه » و مورد دیگه حق آئله « عائله :بامزه: « خودم تا حالا به نوشتنش فکر نکرده بودم فقط دریافت کرده بودم :گیج: » هست که بسته به مجرد بودن و نبودنش و تعداد فرزنداش داره اگر به اینا فکر نکنین آخر کار کلی کم میارین موفق باشید./

ztx4
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 16:15 عصر
بستگی کامل به نوع قرارداد و انصاف پیمان‌کار پروژه داره ولی در کل برنامه نویس‌های حرفه‌ای با قیمت‌های مشخص هستن یعنی امکان نداره شما یه برنامه نویس حرفه‌ای و پر سابقه پیدا کنید و طرف توی بازار معروف نباشه و قیمتش مشخص نباشه.

مورد بعدی هم بستگی به درخواست‌هایی داره که از برنامه نویس می‌شه که چه حجم از مسولیت رو بهش اختصاص بدین.

برای پروژه‌ای که یک سال طول می‌کشه شما به غیر از دست مزد باید به مزایا عیدی و بیمه شخص مورد نظر هم فکر کنید که خودش کلی می‌شه و در صورتی که در قرار داد ذکر نشه باید معادل دو حقوق ماهانه بهش عیدی بدین و معادل یک حقوق هم سنوات « صنوات :لبخند: لعنت به این زبان نحس که همه نوشته‌های ما رو به هم می‌ریزه » و مورد دیگه حق آئله « عائله :بامزه: « خودم تا حالا به نوشتنش فکر نکرده بودم فقط دریافت کرده بودم :گیج: » هست که بسته به مجرد بودن و نبودنش و تعداد فرزنداش داره اگر به اینا فکر نکنین آخر کار کلی کم میارین موفق باشید./ سلام جناب سلیمانی
ببخشید قصدم آف تاپیک نیست اما یه سوال:
توی قانون کار کسی که ساعتی کار می کنه حق صنوات و عیدی و عائله مندی می گیره؟

bpzone
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 16:27 عصر
سلام جناب سلیمانی

کاملاً با شما موافق هستم
این مواردی که جناب سلیمانی ذکر کردن ، فکر نمی کنم که در مورد ساعتی کار کردن صدق کنه ...
کسی یک رقم متعادل در مورد برنامه نویسی و تحلیل مد نظرش نیست ؟!
رقمی که در دنیای کار بشه از اون استفاده کرد ؟!

BehinAfzar
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 21:57 عصر
سلام
بیشتر قراردادهای برنامه نویسی براساس حجم کاری محاسبه میشه و خیلی کم یه برنامه نویس حرفه ای بیاد ساعتی کار کنه !
اگه برنامه نویس در حد متوسط باشه و ساعتی کار کنه چیزی حدود 6 تا 8 هزار تومان میگیره !
البته باز هم بستگی به برنامه نویسش داره !
موفق باشین

m.soleimani
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 23:39 عصر
سلام جناب سلیمانی

کاملاً با شما موافق هستم
این مواردی که جناب سلیمانی ذکر کردن ، فکر نمی کنم که در مورد ساعتی کار کردن صدق کنه ...
کسی یک رقم متعادل در مورد برنامه نویسی و تحلیل مد نظرش نیست ؟!
رقمی که در دنیای کار بشه از اون استفاده کرد ؟!

من که همون‌جا گفتم :

برای پروژه‌ای که یک سال طول می‌کشه شما به غیر از دست مزد باید به مزایا عیدی و بیمه شخص مورد نظر هم فکر کنید

این‌جا دیگه سبک ساعتی معنا نخواهد داشت این چیزی که شما می‌گین مال یه پروژه حداکثر سه ماهه هست اگر کمی قانون کار رو دنبال کنید متوجه خواهید شده که چرا شرکت‌ها اکثرن استخدام موقت سه ماهه می‌کنن چون بیشتر از این مدت باید حتمن طرف رو بیمه کنن مگه این‌که یه شرکت زپرتی باشه یا طرف خیلی ناشی باشه که حاضر بشه که یک سال بدون بیمه و مزایا برای شما کار کنه موفق باشید./

m.soleimani
چهارشنبه 25 اسفند 1389, 23:45 عصر
اگه برنامه نویس در حد متوسط باشه و ساعتی کار کنه چیزی حدود 6 تا 8 هزار تومان میگیره !

دوست عزیز الان برای یه منشی ماهی حقوق یه اداره کار رو در نظر می‌گیرم می‌گه آقای سلیمانی مدرکم لیسانسه تاثیری نداره « خوب البته حق داره و متاسفم » ولی توی کشور ما زیاد عرف نیست خیلی‌ها خانم استخدام می‌کنن که کم حقوق بدن ولی خدایش کسی دیگه با ساعتی 6 - 8 کار نمی‌کنه مخصوصن برنامه نویسی مگه این که دانشجو باشه که این یکی به درد شرکت نمی‌خوره به نظر من موفق باشید./

BehinAfzar
پنج شنبه 26 اسفند 1389, 08:58 صبح
ولی خدایش کسی دیگه با ساعتی 6 - 8 کار نمی‌کنه مخصوصن برنامه نویسی مگه این که دانشجو باشه که این یکی به درد شرکت نمی‌خوره به نظر من موفق باشید./

سلام
درسته آقای سلیمانی من گفتم یک برنامه نویس حرفه ای هیچ وقت ساعتی کار نمیکنه یعنی معنی نداره ساعتی کار کردن برای یه برنامه نویس حرفه ای !
چون یه برنامه نویس غیر حرفه ای شاید یه پروژه رو تو یک سال تحویل بده و یه حرفه ای تو 6 ماه بتونه تحویل بده که در این صورت برنامه نویس حرفه ای نصف برنامه نویس غیر حرفه ای از یک پروژه یکسان پول گرفته اند !؟
اون برنامه نویسی که ساعتی کار میکنه معمولا غیر حرفه ای هست و میخواد یه چیزی یاد بگیره.
پاینده باشید

sabloger
پنج شنبه 26 اسفند 1389, 14:03 عصر
سلام به دوستان

آقا تا جایی که بنده خبر دارم، برای برنامه نویس حدود 5 الی 10 تومن/ساعت و تحلیلگر هم اگه کارش درست باشه 15 تا 20 تومن/ساعت میدن

seab0y
دوشنبه 31 مرداد 1390, 02:51 صبح

برای پروژه‌ای که یک سال طول می‌کشه شما به غیر از دست مزد باید به مزایا عیدی و بیمه شخص مورد نظر هم فکر کنید که خودش کلی می‌شه و در صورتی که در قرار داد ذکر نشه باید معادل دو حقوق ماهانه بهش عیدی بدین و معادل یک حقوق هم سنوات « صنوات :لبخند: لعنت به این زبان نحس که همه نوشته‌های ما رو به هم می‌ریزه » و مورد دیگه حق آئله « عائله :بامزه: « خودم تا حالا به نوشتنش فکر نکرده بودم فقط دریافت کرده بودم :گیج: » هست که بسته به مجرد بودن و نبودنش و تعداد فرزنداش داره اگر به اینا فکر نکنین آخر کار کلی کم میارین موفق باشید./
سلام رفیق.
شرمنده مزاحم میشم.
من برنامه نویسی سوکت و شبکه و بانک اطلاعاتی و سایت رو با سی شارپ بلدم و مدرک mcts رو دارم و مدرک تحصیلیم هم لیسانس نرم افزار ولی هیچ سابقه ای تو بازار ندارم .
می خواستم بدونم من با ماهیانه چقدر میتونم استخدام بشم؟
ممنون.

teardrop
دوشنبه 31 مرداد 1390, 09:47 صبح
تعرفه انفورماتیک

m_iman_e
دوشنبه 31 مرداد 1390, 11:18 صبح
سلام مهندس عزيز

اگه ميشه لطف كنيد و شماره آزمون هاي مدرك MCTS را بگيد ممنون مي شم خيلي واسم مهمه و حياتيه

seab0y
دوشنبه 31 مرداد 1390, 18:11 عصر
سلام مهندس عزيز

اگه ميشه لطف كنيد و شماره آزمون هاي مدرك MCTS را بگيد ممنون مي شم خيلي واسم مهمه و حياتيه
سلام دوست عزیز
MCTS: Configuring Windows Server 2008 Active Directory
- 70-642 MCTS: Configuring Windows Server 2008 Network Infrastructure
- 70-643 MCTS: Configuring Windows Server 2008 Application Platforms
البته آزمون های 640-70 و 642-70 زیاد جدی نگیر اما به آزمون 643-70 رو واقعا اصلی ترین هست و توجه خاصی به اون میشه
در ضمن اگه خاصی شرکت کنی من شرکت لوترا افزار رو بهت معرفی میکنم
www.lotrasoft.org (http://www.lotrasoft.org)

seab0y
دوشنبه 31 مرداد 1390, 18:33 عصر
سلام دوست عزیز ممنون از لطفت اما من که چیزی متوجه نشدم
اگه مزاحم نباشم می خواستم همینجا بگید حقوق یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ البته با قابلیت هایی که بالا گفتم چقدر هست؟
البته یه سوال دیگه هم داشتم .من جز اونا مدارک mcse/ mcitp دارم به نظر شما به عنوان کارشناس شبکه با چقدر میتونم استخدام بشم؟
با تشکر صمیمانه از شما دوست عزیز

d_derakhshani
دوشنبه 31 مرداد 1390, 23:40 عصر
بین 5 تا 8 تومن ساعتی. بیشتر از این هم هست که برای افراد خیلی حرفه ایه اما عرف همینه. 5.5 و 6 منصفانه است و اکثر شرکت ها رو همین رنج هستن. ساعت کاری هم 192 ساعت در ماه.
این چیزیه که تو بازار امرور ایران هست.

ya30ien2
سه شنبه 01 شهریور 1390, 02:51 صبح
اما با این همه تایپیکهای دوستان
من فکر میکنم که شما اگر یک برنامه نویس رو ساعتی استخدام کنی نمیتونی کار رو به پایان ببری
ساعت یعنی شما هیچ قراردادی نمیتونی ببندی
پس برنامه نویس اگر با شما یکم مشکل پیدا کنه به راحتی میتونه کار رو رها کنه و در این صورت شما ورشکست میکنی
پس بهتره که بصورت یک اتمام پروژه با برنامه نویستون قرارداد ببندی
البته ببخشیدا

m_iman_e
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 12:20 عصر
سلام دوست عزیز
البته آزمون های 640-70 و 642-70 زیاد جدی نگیر اما به آزمون 643-70 رو واقعا اصلی ترین هست و توجه خاصی به اون میشه

سلام دوست خوبم

واقعا مرسي ممنون لطف بزرگي كردي

m_iman_e
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 12:23 عصر
سلام دوست عزیز

بازم سلام
شرمنده يه سوال ديگه هم داشتم

مگه مدرك MCTS مربوط به برنامه نويسي نيست اين مداركي كه معرفي كردي بهم خوب مربوط به شبكن ديگه
درست مي گم؟
راهنماييم كن
مرسي