PDA

View Full Version : کد html در ارسال ایمیل

jaykob
پنج شنبه 26 اسفند 1389, 12:37 عصر
سلام دوستان من می خواستم کد html را به کاربر ارسال کنم که خود سیستم این کار را انجام بدم bodyhtml را هم true کزدم اما به این نوع html نوشتن کلا ایراد می گیره به طور مثال من به شکل زیر زمانی داخل " " می زارم در body بهم اررو می ده :

<table width="457" height="140" border="0.5" align="center" dir="rtl" style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif" > <tr> <td height="33" colspan="2" align="center" bordercolordark="" style="font-size:12px"><strong>رمز عبور شما تغير يافته است .</strong></td> </tr> <tr> <td height="33" align="center" bordercolordark="" bgcolor="#EFEFEF" style="font-size:12px">نام کاربري :</td> <td width="359" align="center" bgcolor="#EFEFEF">&nbsp;</td> </tr> <tr> <td height="32" align="center" bgcolor="#E2E2E2" style="font-size:12px" >رمز عبور&nbsp;&nbsp;&nbsp;:</td> <td bgcolor="#E2E2E2" align="center" >&nbsp;</td> </tr><tr><td height="32" colspan="2" align="right" style="font-size:12px; color: #F00;">&nbsp;&nbsp;&nbsp;پس از ورود رمز عبور خود را تغير دهيد !</td></tr></table>

ممنون می شم راهنمایی کنید به چه شکل عمل کنم .

mehran_sh_t
پنج شنبه 26 اسفند 1389, 13:16 عصر
نمی دونم این مشکلتون رو حل میکنه یا نه! ولی امتحان کنید، در همه جای این رشته به جای " از ' استفاده کنید. برای من هم مشکل مشابهی ولی نه در اینجا پیش اومده بود که این کار جواب داد

mehrdad85
شنبه 28 اسفند 1389, 23:18 عصر
سلام
دوست عزیز من مدت هاس که سر فرستادن ایمیل مشکل دارم
یکم راهنمایی میکنید که چطور میتونم این کارو بکنم؟
ست کردن یا تنظیمات اون چطوریه؟
آخه من بر سر برنامه و کد تا جایی که میدونم مشکلی نیست

ممنون میشم من هم از تحربیاتت بی نصیب نکنی

jaykob
یک شنبه 29 اسفند 1389, 12:42 عصر
سلام
دوست عزیز من مدت هاس که سر فرستادن ایمیل مشکل دارم
یکم راهنمایی میکنید که چطور میتونم این کارو بکنم؟
ست کردن یا تنظیمات اون چطوریه؟
آخه من بر سر برنامه و کد تا جایی که میدونم مشکلی نیست

ممنون میشم من هم از تحربیاتت بی نصیب نکنی

سلام دوست عزیز من ارسال ایمیل را برای خودم به صورت یک کلاس نوشتم و ازش استفاده می کنم البته ایمیل ریزه کاری زیاد داره اما در همین حد فکر کنم خوب باشه

public bool SendMail(string Sender, string Reciver, string Subject, string Body)
{

try
{

MailMessage _mail = new MailMessage();

SmtpClient _smtp = new SmtpClient();

_smtp.Credentials = new System.Net.NetworkCredential("sender@mydomain.com", "mypass");

_mail.From = new MailAddress(Sender);

_mail.To.Add(new MailAddress(Reciver));

_mail.Headers.Add("To", Reciver);

//_mail.ReplyTo = new MailAddress(Sender);

_mail.Headers.Add("From", Sender);

_mail.Headers.Add("MIME-Version", "1.0");

_mail.Headers.Add("Content-type", "text/html; charset=UTF-8");

_mail.BodyEncoding = System.Text.Encoding.UTF8;

_mail.Body = Body;

_mail.IsBodyHtml = true;

_mail.Subject = Subject;

_smtp.Host ="mail.mydomain.com";

_smtp.Send(_mail);

return true;

}

catch (Exception ex)
{

string s = ex.Message;

return false;

}

شما بر روری کنترل پانلتان یک ایمیل می سازید که یوزر نیم و پسور آن را در NetworkCredential وارد می کنید و smtp.host خودتون را هم که معمولا به شکل mail.site.com هست وارد می کنید این آدرس را از مدیر سرور بگیرید .

همونطور که می بینید کلاس 4 پارامتر Sender که فرستنده ایمیل است Reciver که گیرنده ایمیل است Subject موضوع ایمیل و Body هم متن ایمیل است .

این کلاس از utf8 و فارسی هم پشتیبانی می شه . و همچنین قابلیت رندر کردم کد های html را دارد . که با true و false کردن bodyhtml تنظیم می شود .

سوالی بود در خدمتم