PDA

View Full Version : سوال: مشکل در بالا آمدن صفحات aspx

V0R73X
شنبه 28 اسفند 1389, 02:25 صبح
سلام و خسته نباشید.
من مدتیه وقتی برنامه ها رو اجرا میکنم، یک سری مشکلات عجیب برام پیش میاد:
1. بخش هایی از صفحه بالا نمیان مخصوصا عکس ها و باز هم مخصوصا عکس پس زمینه
2. درست بعد از اینکه رویداد Document.Body.Ready شلیک میشه کانکشن ریست یا تایم اوت میشه!
3. صفحه اصلا بالا نمیاد و همینطور در حالت دریافت داده باقی میمونه (Transferring Data From Localhost...)
کد رو چک کردم ولی حلقه بینهایت وجود نداره فک کنم اشکال از خود کامپایلر دات نت که MetaData ها رو میسازه باشه...
یکی از اساتید گفتن که مشکل ممکنه از سرور کازینی ویژوال استودیو باشه و با دوباره نصب کردنش حل میشه ولی من طی پروسه نصب یه پیام دریافت کردم که میگفت باید حالا ریستارت کنید، منم Restart Now رو زدم و بعد اینکه هیچ اتفاقی نیفتاد(!)خودم دستی ریست کردم ولی چیزی بوت نشد(!!)که ادامه نصب رو بده، منم بیخیال شدم ولی مشکلم حل نشد...
دوستان خواهشا راهنماییم کنید ممنون میشم، با این وضع اصلا نمیتونم دیگه برنامه نویسی کنم!!

Slytherin
شنبه 28 اسفند 1389, 15:00 عصر
پیشنهاد می کنم یک ویندوز جدید نصب کنید و دوباره برنامه را نصب کنید.
گاها مشکل از ویندوز هست...
چنانچه ویندوز رو عوض کردید و مشکل همچنان بر قرار بود مجددا در همینجا موضوع را مطرح کنید.

alonemm
شنبه 28 اسفند 1389, 17:38 عصر
باسلام :
درمورد سوالات شما :
1-عكس ها رو داخل چه پوشه اي قرار داديد؟
2- Document.Body.Ready رو در چه روييدادي فراخواني ميكنيد؟
3- مشكل ميتونه از سرور شما باشه.

V0R73X
پنج شنبه 04 فروردین 1390, 05:25 صبح
باسلام :
درمورد سوالات شما :
1-عكس ها رو داخل چه پوشه اي قرار داديد؟
2- Document.Body.Ready رو در چه روييدادي فراخواني ميكنيد؟
3- مشكل ميتونه از سرور شما باشه.
1.پوشه Images تو روت
2.توسط JQuery خود Ready خودش یه رویداده واسه شیء Document.Body
3.کدوم سرور؟ لوکال؟ چطور قضیه رو حل کنم؟

V0R73X
پنج شنبه 04 فروردین 1390, 05:27 صبح
پیشنهاد می کنم یک ویندوز جدید نصب کنید و دوباره برنامه را نصب کنید.
گاها مشکل از ویندوز هست...
چنانچه ویندوز رو عوض کردید و مشکل همچنان بر قرار بود مجددا در همینجا موضوع را مطرح کنید.
من ویندوز لپتاپم اصله نمیتونم عوض کنم اگر هم کپی بود نمیتونستم چون CD ویندوز ندارم جایی هم که هستم نمیتونم بخرم!
ولی Visual Studio رو میتونم دانلود کنم.

V0R73X
یک شنبه 07 فروردین 1390, 06:51 صبح
چرا کسی دیگه جوابم رو نداد؟؟
دوستان میتونم مطمئن باشم که این مشکلات تو هاست پیش نمیاد؟ تو لوکال که فوقش 2 3 بار Reload میکنم بالاخره صفحه رو بالا میاره.

یاسر مددیان
یک شنبه 07 فروردین 1390, 09:35 صبح
درود بر شما
شما می تونی رو یه سرور تست بگیری ببینی مشکل از سیستمت هست یا اینکه روی هاست هم همچین مشکلاتی داری.

V0R73X
یک شنبه 07 فروردین 1390, 10:15 صبح
درود بر شما
شما می تونی رو یه سرور تست بگیری ببینی مشکل از سیستمت هست یا اینکه روی هاست هم همچین مشکلاتی داری.
برای داشتن سرور باید پول داد!! آیا شما جایی هایت مجانی میشناسی؟ من هاست های رایگان زیادی میشناسم ولی Cpanel هیچکدوم از rar پشتیبانی نمیکنه واسه همین هم نمیتونم سایت رو آپلود کنم...

V0R73X
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 03:30 صبح
دوستان عزیز خواهش میکنم جواب بدید، نصفه نیمه مارو ول نکنین! هاست از کجت بیارم؟ سرور لوکال اگه خرابه چطوری درستش کنم؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید فرض کنید شما جای من بودید: 3 ساعت با بدبختی برنامه مینوشتید بعد وبسایت میومد بالا میدیدین که نصف کنترل هایی که ساختی نمیاد، عکس لوگوی سایت نیست یا یهو غیب میشه،یا اصلا صفحه بالا نمیاد...
خیلی وقتا هم با Connection TimeOut یا Connection Reset مواجه شدم!

alonemm
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 09:48 صبح
VS رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید.

V0R73X
سه شنبه 23 فروردین 1390, 03:23 صبح
سلام
آقا من پس از مدت ها تونستم دوباره VS رو نصب کنم ولی ... نشد!! :گریه:
هنوزم همون مشکلا هستن: بعضی عکس ها بالا نمیان، OR کلا صفحه بالا نمیاد، OR کانکشن ریست یا تایم اوت میشه...
توروخدا بگین چیکار کنم؟؟