PDA

View Full Version : تایمر سریع تر

Collector
شنبه 28 اسفند 1389, 12:01 عصر
سلام دوستان من دنبال یک تایمر میگردم که چند برابر از تایمر VB باشه.:متفکر:

M.T.P
شنبه 28 اسفند 1389, 12:23 عصر
سلام دوستان من دنبال یک تایمر میگردم که چند برابر از تایمر VB باشه.:متفکر:

یعنی تایمری با دقت ییشتر از یک میلی ثانیه؟

Collector
شنبه 28 اسفند 1389, 12:46 عصر
یعنی تایمری با دقت ییشتر از یک میلی ثانیه؟

هر دو, ترجیحا دقت بیشتر :متفکر:

ببینید دوست عزیز من یک برنامه دارم مینویسم که کاربر کاربر یک کار را خیلی سریع انجام میدهد . ولی با این تایمر در VB اکثر کارهای آن را رد میکند.

M.T.P
شنبه 28 اسفند 1389, 12:50 عصر
میشه بگین برنامه شما قراره چه کاری انجام بده شاید بشه راهکار بهتری ارائه داد؟

Collector
شنبه 28 اسفند 1389, 14:44 عصر
این برنامه میخواهد تعداد زیادی رویداد را با سرعت بسیار بالا انجام دهد . :متفکر:
و نیاز به سرعت و دقت زیاد دارد اگر کامپوننتی سراغ دارید . معرفی کنید. :متفکر:

محسن شامحمدی
سه شنبه 02 فروردین 1390, 17:25 عصر
این برنامه میخواهد تعداد زیادی رویداد را با سرعت بسیار بالا انجام دهد
احتمالا کارتون گرافیکی نیست.
که نیاز به گرفتن مکان موس دارید؟

knight-rak
سه شنبه 02 فروردین 1390, 18:41 عصر
اتفاقا منم برای یه کار گرافیکی نیاز به ثبت مختصات ماوس داشتم که از همون تایمر خود وی بی استفاده کردم و همچین بد نبود ولی خوب ضعف داشت که وقتی کاربر ماوس رو سریع حرکت میداد چیزی ثبت نمیشد
* یه کار دیگه ای هم میشه کرد اینه که توی خود رویداد mouse_move ثبت رو انجام بدیم که این یکی خیلی بهتر هست و بهتون پیشنهاد میدم برای ثبت مختصات ماوس از این استفاده کنید
یکی از اعضا سایت یه تایمر به صورت کامپوننت معرفی کرده بودن تو سایت من تست نکردم ولی شاید به کارتون بیاد

ولی در کل هیچ راهی نیست که بدون استفاده از کامپوننت خاصی بشه تایمر خود وی بی رو شبیه سازی کرد یا اینکه سرعتش رو بیشتر کرد | منظورم به سرعت هست نه اینکه بیایم و خودمون کلی کد بنویسیم و کامپوننت بسازیم براش

موفق باشید .....

parselearn
سه شنبه 02 فروردین 1390, 22:30 عصر
اينو يك امتحان بكنيد
http://www.codeproject.com/KB/vb-interop/TimerLib.aspx

محسن شامحمدی
پنج شنبه 04 فروردین 1390, 19:39 عصر
اتفاقا منم برای یه کار گرافیکی نیاز به ثبت مختصات ماوس داشتم که از همون تایمر خود وی بی استفاده کردم و همچین بد نبود ولی خوب ضعف داشت که وقتی کاربر ماوس رو سریع حرکت میداد چیزی ثبت نمیشد برای کارهای گرافیکی بهترین و معقول ترین روش استفاده از متد mouseMove می باشد.
چون مشکل شما از تایمر نیست.
تایمر به خوبی مختصات را دریافت می کند و شروع به رسم گرافیک ها روی شی می کند(که مطمئنا چندمیلی ثانیه طول می کشد) و بعد مختصات بعدی و به همین ترتیب
حال شما در نظر داشته باشید وقتی که تایمر مشغول رسم یک گرافیک است دیگر نمی تواند مختصات های دیگر را بگیرد.
به عبارت دیگر قسمت هایی که می بینید گرافیک رسم نمی شود به خاطر مشغول بودن شی تایمر است.:متعجب:
(اگر متوجهش نشدی مجددا بخون)