PDA

View Full Version : یه مشکل ساده که تو می تونی حل کنی سایتمو بیارین وسط ..!

ramtin-w
شنبه 28 اسفند 1389, 12:30 عصر
اقا من سایتو با نرم افزار WYSIWYG Web Builder 7 درست کردم حالا.....
می خوایم یه جوری باشه سایتم وسط باز بشه در هر صفحه ای بیاد وسط
یه کد خوب تو دل برو برادرا خواهرا و اساتید محبت کنید باز هم نمک گیر می شیم
اسم سایت
www.Azkaban.ir

Slytherin
شنبه 28 اسفند 1389, 14:49 عصر
علی جان اولا اینکه اون عکس لرد ولدمورت رو از آواتارت بردار ملت می ترسند :))
دوما که به مصطفی بگو آیدی جدید من رو بهت بده بیا تو مسنجر بهت بگم. (آیدی ام توی پروفایلم هم هست)
اما در کل اگه9 یه جواب کلی می خواهی، پیشنهاد می کنم که HTML و CSS رو به طور کامل یاد بگیری و دنبال این قبیل برنامه ها نباشی...

Slytherin
شنبه 28 اسفند 1389, 14:51 عصر
راستی الان اسمت رو دیدم، این سایت قبلا مال علی بود، تعجب می کنم که اسم شما رامتین هست... من ادمین این سایت رو از نزدیک می شناسم.
مسئله عجیبی هست...
خالا شما با مسنجرم تماس بگیرید، مشکل حل می شود:چشمک:

ramtin-w
دوشنبه 01 فروردین 1390, 10:54 صبح
بچه ها من در ضمینه ی html css اصلا وارد نیستم کمکم کنید تو رو به خدا هیچکس در این تالار نیست ؟ کمک کنه ؟

esteftaats1368
دوشنبه 01 فروردین 1390, 12:03 عصر
بچه ها من در ضمینه ی html css اصلا وارد نیستم کمکم کنید تو رو به خدا هیچکس در این تالار نیست ؟ کمک کنه ؟
تست آزمایش میشه

esteftaats1368
دوشنبه 01 فروردین 1390, 12:08 عصر
برای html و css اولا باید برنامه نویسی بلد باشی (منظورم زبان هایی هستند که تحت وب نیستند ، مثل c++)
بعدش بری html بگیری. منبعش خیلی مهم نیست.
بعد از اینکار می تونی css , php رو یاد بگیری
راستی به حجم سایتت هم دقت کن

ghasemweb
دوشنبه 01 فروردین 1390, 23:56 عصر
یعنی چی واسه یه مشکل کوچیک این همه بنده خدارو پیچوندید راههای مختلفی هست میتونی بعد از تگ body از تگ center استفاده کنید و یا از div استفاده کنی بعد از بودی و مقدار align رو center قرار بدی و div رو قبل از <body/> ببندی . اگه مشکلت حل نشد بیشتر توضیح بدی بیشتربهره مند میشی:چشمک:

hamiii
سه شنبه 02 فروردین 1390, 12:17 عصر
برای html و css اولا باید برنامه نویسی بلد باشی (منظورم زبان هایی هستند که تحت وب نیستند ، مثل c++)
چه ربطی به هم دارن؟ آخه HTML و CSS که زبان برنامه نویسی نیستند،زبان نشانه گذاری هستند.

ramtin-w
سه شنبه 02 فروردین 1390, 16:09 عصر
نشد برادرا اگه بتونین نمونه کد بدین بهتر متوجه می شم راستی حجم سایت زیاده ؟

esteftaats1368
سه شنبه 02 فروردین 1390, 18:25 عصر
یعنی چی واسه یه مشکل کوچیک این همه بنده خدارو پیچوندید راههای مختلفی هست میتونی بعد از تگ body از تگ center استفاده کنید و یا از div استفاده کنی بعد از بودی و مقدار align رو center قرار بدی و div رو قبل از <body/> ببندی . اگه مشکلت حل نشد بیشتر توضیح بدی بیشتربهره مند میشی:چشمک:
ایشون کار با html رو بلد نیستن. چه جوری انتظار دارین اینکارها رو بلد باشن. حتی بعید می دونم از body و غیره چیزی بلد باشن. اگه دقت کرده باشین گفته با یه نرم افزار آماده سایتش رو ساخته.

نشد برادرا اگه بتونین نمونه کد بدین بهتر متوجه می شم ؟

نگاه کن ، وقتی کسی با نرم افزار های آماده سایت می سازه ، اونوقت کد اون سایت ناخوانا می شه.(یعنی تحلیل کدش یه مقدار سخته). که یکی از بچه ها می تونه یه تغییراتی در کد اعمال کنه و بعد اون کد رو بهت بده ، یا که خودت اون رو به یکی نشون بدی که حداقل html رو بلد باشه(خارج از نت). البته راه دیگه ای هم وجود داره که زمانبره. یعنی بری خودت html و بقیه زبان ها رو یاد بگیری

esteftaats1368
سه شنبه 02 فروردین 1390, 18:42 عصر
راستی حجم سایت زیاده ؟
معلومه که زیاده. فکر نکردی اون بدبخت هایی که دیال آپ دارن چه جوری باید این سایتت رو باز کنن

esteftaats1368
سه شنبه 02 فروردین 1390, 18:43 عصر
چه ربطی به هم دارن؟ آخه HTML و CSS که زبان برنامه نویسی نیستند،زبان نشانه گذاری هستند.
شرمنده. حواسم نبود.