PDA

View Full Version : سوال: كسي نرم افزار VB PowerWarp رو دارد؟

djmorteza_11
شنبه 28 اسفند 1389, 12:34 عصر
كسي اين نرم افزار رو دارد لطفا اينجا قرار بدهد
سلام خدمت همه دوستان
من يه چند وقتي هست كه دنبال نرم افزار VB PowerWarp ميگردم تا بلاخره نسخه 4 پيدا كردم .
ولي مشكلش اين هست كه سريال مي خواد هر چي سايت فارسي يا خارجي بود گشتم ولي هيچي دستگيرم نشد.:عصبانی++:.البته 3 ،4 تايي كرك اين نرم افزار هم گير آوردم ولي جواب نداد.راستش يكبار هم بعداز اجراي يكي از كرك ها ويندوز من هم هنگ كرد و ديگه بالا نيومد و مجبور به تعويض اون شدم.:گریه:

توضيحي در باره اين نرم افزار مفيد
با استفاده از اين نرم افزار به راحتي ميتونيد تمام پروژه ويژوال خود را به صورت يك فايل اجرايي ذخيره كنيد كه به هيچ فايل ديگري مانند ocx يا غيره نياز ندارد.

درضمن من توي همين سايت هم جستوجو كردم و كرك رو پيدا نكردم:ناراحت:

لطفا اگر كسي اين نرم افزار رو دارد ممنون ميشم اگر اينجا قرارش بده تا همه از اين نرم افزار استفاده كنيم.
مرسي

returnx
شنبه 28 اسفند 1389, 13:31 عصر
درضمن من توي همين سايت هم جستوجو كردم و كرك رو پيدا نكردم:ناراحت:

در خواست کرک برنامه در این فروم ممنوع است...

djmorteza_11
شنبه 28 اسفند 1389, 19:41 عصر
در خواست کرک برنامه در این فروم ممنوع است...
من كاربر تازه وارد هستم
منظورت از ممنوع بودن چيه؟

:متفکر:

يعني قانون كپي رايت توي اين فروم وجود داره. اون هم براي نرم افزارهاي خارجي!
:متعجب:

parselearn
شنبه 28 اسفند 1389, 19:44 عصر
نه قانون كپي رايت نيست
فعاليت وارز هست.

djmorteza_11
شنبه 28 اسفند 1389, 20:11 عصر
نه قانون كپي رايت نيست
فعاليت وارز هست.

شرمنده ام من متوجه نشدم
منظور از وارز چيه ؟

من فكر كنيم اين يك نرم افزاري باشه كه براي هر برنامه نويسي كه با ويژوال كار ميكنه مفيد باشه.

returnx
شنبه 28 اسفند 1389, 22:59 عصر
شرمنده ام من متوجه نشدم
منظور از وارز چيه ؟

قانون شماره 22
معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است. Warez به نرم افزاری گفته میشه که بدون رعایت حقوق مالکیت مالک آن منتشر و - یا استفاده شود و Warez Activity به فعالیت[هائی] گفته میشه که منجر به انتشار و کاربرد غیر قانونی نرم افزار شوند . طبق توافق ، اغلب ارائه کنندگان فضا روی وب ، به مشتریان ، یعنی صاحبان سایتهای وب ، اجازهء Warez Activity نمیدهند ، و در صورت وجود شکایت ، بسادگی اشتراک سایت رو لغو میکنند.
--------------------------------------------------------

من فكر كنيم اين يك نرم افزاري باشه كه براي هر برنامه نويسي كه با ويژوال كار ميكنه مفيد باشه.
حالا چه این قانون با روحیه ما ایرانی ها سازگار باشه چه نباشه این قانون این فرم هست و ما هم به عنوان کاربر این فروم باید بهش احترام بزاریم...

djmorteza_11
یک شنبه 29 اسفند 1389, 12:54 عصر
باشه. متوجه شدم

حالا بايد برم اين نرم افزار رو خريداري كنم.

راستي سايت سازنده اين برنامه چند وقتي هست (حدود1 سال) كه هيچ فعاليت نمي كنه.يعني ديگه فروشش تموم شده.

به هرحال ممنون از توضيح شما