PDA

View Full Version : سوال: بروز رسانی اخبار RSS بصورت روزانه

HamidNch
شنبه 28 اسفند 1389, 14:49 عصر
سلام.
من اخبار سایتهای دیگر را با گرفتن آدرسRss آنها و خواندن آن و در نهایت ذخیره آن در بانک اطلاعاتی در سایتم نمایش می دهم.اما در این کار لازم هست که همیشه من لینک Rss را بخوانم و در دیتابیس ذخیره کنم.
راهی وجود دارد که بصورت خودکار این کار انجام پذیرد.یعنی بطور مثال روزانه اخبار Rss یک سایت خاص با توجه به بروزشدن اخبار آن،این اخبارها در سایت من هم بروز شوند.امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم.
از همگی کمال تشکر را دارم.

aminghaderi
شنبه 28 اسفند 1389, 15:32 عصر
سلام.
اره راهی هست.
شما باید یه زمانبندی برای سایتت درست کنی و تنظیم کنی مثلا در ساعت 7 صبح کاکت سایت مقصد بشه و و صفحه rss اون رو دانلود و طبق یه انجینی که خودتون باید زحمتش رو بکشی (البته ناگفته نماند برای تجزیه صفحه خود دات نت ابزار هایی رو طراحی کرده ولی خوب خاطرم نیست.)و کار این انجین در اوردن و مرتب کردن تگ های خبری که همون متن خبر و لینک مورد نظرش هست ، است.
از مدیریت xml خود دات نت هم می تونی برای طراحی انجین استفاده کنی.
انجینی که می گم همچین انجین خاصی نیست ، خیلی ساده است ، هدف اینه که شما xml دریافتی رو بشکنی و لینک و متن ها رو جای خودشون بگذاری.

کار زیاد سختی نیست.
قبل اینکه سوالی بپرسی یکی دو بار پاسخم رو بخون اگر مشکلی بود ، بگو راهنمایی کنم.:چشمک:
سربازم ولی تا فردا پس فردا هستم.:چشمک:

somayeh22
شنبه 31 فروردین 1392, 13:54 عصر
سلام.
من اخبار سایتهای دیگر را با گرفتن آدرسRss آنها و خواندن آن و در نهایت ذخیره آن در بانک اطلاعاتی در سایتم نمایش می دهم.اما در این کار لازم هست که همیشه من لینک Rss را بخوانم و در دیتابیس ذخیره کنم.
راهی وجود دارد که بصورت خودکار این کار انجام پذیرد.یعنی بطور مثال روزانه اخبار Rss یک سایت خاص با توجه به بروزشدن اخبار آن،این اخبارها در سایت من هم بروز شوند.امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم.
از همگی کمال تشکر را دارم.

سلام
ببخشید منم دارم یه پرتال خبری طراحی میکنم که باید اخبار رو با استفاده از RSS از سایتهای دیگه بگیرم و در دیتا بیس خودم ذخیره و تو سایت نمایش بدم ولی نمیدونم چه جوری باید اینکارو کنم الان مطلب شما رو خوندم و میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم خیلی هم عجله دارم
ممنون