PDA

View Full Version : آموزش: دانلود کنید : کاملترین برنامه ادیتور متن که دارای قابلیتهای ...

mehrzad_ali
شنبه 28 اسفند 1389, 19:12 عصر
قابلیت افزودن عکس
قابلیت افزودن فایلهای swf
قبلیت افزودن فایل جهت دانلود کاربر
قابلیت درج کد های برنامه نویسی در ادیتور (استفاده از پلاگین syntax highlighter)
ادیتور به صورت usercontrol هست

خروجی ادیتور tinyeditor1.text هست که می تونید اونو توی دیتابیس با نوع فیلد ntext ذخیره

کنید و برای نمایش اون در فرم اون فیلد رو از دیتابیس select کنید و توی یه لیبل نمایش بدید.

مطمئنا این ادیتور پلاگین های پر کاربرد دیگه ای هم داره مثل مدیریت فایل و عکس که خوشحال

میشم دوستان اونا رو معرفی کنن در ضمن ایراداتش رو هم بگین

فایلها رو یکجا extract کنین و replaceAll کنین

خوشحال میشم دوستان ایراداتشو بگن
67681
67682

malloc
پنج شنبه 09 آذر 1391, 16:16 عصر
داداش اینکه همش خطای جی کووری میده اصلا کار نمیکنه ؟
جرایانش چیه میشه توضیح بدی؟؟؟:متفکر:

mehrzad_ali
پنج شنبه 09 آذر 1391, 23:47 عصر
مشکلی نداره .فکر کنم درست Extract نکردید یک بار دیگه هر دو تا فایل رو یه جا Replace کنین

maktab
جمعه 10 آذر 1391, 00:15 صبح
داداش اینکه همش خطای جی کووری میده اصلا کار نمیکنه ؟
جرایانش چیه میشه توضیح بدی؟؟؟:متفکر:

برای من هم اخطار میزنه

Mohamad1362
جمعه 10 آذر 1391, 09:12 صبح
برای من هم اخطار میزنهمشکلی نداره ، دانلود کردم ، به خوبی داره کار میکنه ، فقط یه سوال دارم ازت : واسه استفاده باید پوشه sampleEditor رو کپی کنم تو پروژم ، یا محتویاتشو ؟
نمیتونی کاری کنی که دکمه آپلود روی خود ادیتور قرار بگیره ؟

hamed_hossani
جمعه 10 آذر 1391, 10:48 صبح
نمای از مثال
http://upcity.ir/images/95523392876257564883.png

mehrzad_ali
جمعه 10 آذر 1391, 16:29 عصر
فقط یه سوال دارم ازت : واسه استفاده باید پوشه sampleEditor رو کپی کنم تو پروژم ، یا محتویاتشو ؟

باید پوشه های Editor و Jscripts وdp.SyntaxHighlighter رو توی روت پروژت کپی کنی . بعد هرجا خواستی ادیتور داشته باشی یوزر کنترل tinyEditor.ascx رو بندازی رو صفحه

نمیتونی کاری کنی که دکمه آپلود روی خود ادیتور قرار بگیره ؟

خیر

hr_3303
سه شنبه 21 آذر 1391, 19:54 عصر
من از مثال شما استفاده کردم ولی فقط محل text میاد.یعنی بالای مثال(شکلک و امکانات دیگش نمیاد)
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

hr_3303
چهارشنبه 22 آذر 1391, 17:37 عصر
آقا چرا کسی منو راهنمایی نمی کنه.به خدا می گیر کردم.اساتید لطفا منو راهنمایی کنید. :گریه::گریه::گریه::گریه:

mehrzad_ali
جمعه 24 آذر 1391, 15:51 عصر
مشکلی نداره .فکر کنم درست Extract نکردید یک بار دیگه هر دو تا فایل رو یه جا Replace کنین

m_sadeghi1989
یک شنبه 03 دی 1391, 09:54 صبح
سلام یه چیزی توی این مایه ها برای wpf
c# ندارید

vaheeed
یک شنبه 03 دی 1391, 11:31 صبح
من دانلود کردم اکسترکتم کامل کردم یه پروژه جدید ساختم 3 تا پوشه که گفتین رو تو روت کپی کردم بعد از پوشه editor فایل tinyEditor.ascx رو درگ کردم رو صفحه و اجرا کردم اررور میده میگه در فایل tinyEditor.ascx.cs چند تا چیزو پیدا نمیکنه از جمله :WYSIWYG , fileupload1, و.... اگه جایی رو اشتباه انجام دادم لطفا راهنمایی کنید

hamid_kha
دوشنبه 26 فروردین 1392, 16:15 عصر
من دانلود کردم اکسترکتم کامل کردم یه پروژه جدید ساختم 3 تا پوشه که گفتین رو تو روت کپی کردم بعد از پوشه editor فایل tinyEditor.ascx رو درگ کردم رو صفحه و اجرا کردم اررور میده میگه در فایل tinyEditor.ascx.cs چند تا چیزو پیدا نمیکنه از جمله :WYSIWYG , fileupload1, و.... اگه جایی رو اشتباه انجام دادم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
کاری که شما باید انجام بدید اینه که:
باید یک پروژه خالی توی ویژوال استادیو باز کنید و تمام فایلها رو توش قرار بدید و در انتها convert to web application .
با اینکار دیگه پیغامی رخ نمیده
موفق باشید

nasim_movie
پنج شنبه 25 تیر 1394, 17:08 عصر
سلام ممنون از نمونه ی عالی که گذاشتین نمونه ای که خودتون گذاشتین رو اجرا میکنم مشکلی نداره و به راحتی میشه چند تا عکس گذاشت اما وقتی توی پروزه خودم میزارمش مشگلی تو اجراش ندارم و عکس اول هم میزاره ولی وقتی میخوام عکس دوم رو بزارم error میده اینم error ش:

133315

133362

mehrzad_ali
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 15:31 عصر
validate request فرمت رو false کن