PDA

View Full Version : سوال: جمع ساعت توی گزارش

hf.farhadi
شنبه 28 اسفند 1389, 19:49 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی و عرض تبریک عید باستانی و سال نو به همه شما خوبان

چطوری میتونم توی گزارش جمع ساعت رو در پایین گزارشم انجام بدم . (مربوط به جمع ساعات اضافه کاری یک بخش) مثلا جمع تصویر گزارش ضمیمه شده 25:40 میشه که همانطور که ملاحظه میفرمایین 1:40 آورده . توی table – Data type اونو Date/time گرفتم تا بتونم زمان شروع و خاتمه رو برام برگردونه . توی گزارش و فرمم format و Input mask اونارو short time گرفتم . برای جمع توی گزارشم از sum استفاده کردم ولی جواب نگرفتم . لطفاً اگه راهی داره نشونم بدین.

hf.farhadi
دوشنبه 01 فروردین 1390, 20:48 عصر
با سلام مجدد خدمت دوستان و اساتید گرامی و عرض تبریک مجدد عید باستانی و سال نو به همه شما خوبان:قلب:

دوستان خواهشاً اگه راهی داره یا پیشنهادی که بتونه کمکم کنه دریغ نکنید . خیلی بهش نیاز دارم . ممنون

hf.farhadi
جمعه 05 فروردین 1390, 23:49 عصر
دوستان کمک ...:گریه:

stabesh
شنبه 06 فروردین 1390, 13:35 عصر
با سلام
يه نمونه درست و حسابي بذاريد تا جواب بدن :لبخندساده:
از يك عكس كه نميشه چيز زيادي متوجه شد
فرمتشم 2003 باشه

hf.farhadi
شنبه 06 فروردین 1390, 17:01 عصر
با سلام
اینم یه نمونه ، امیدوارم جوابگو باشه

amirzazadeh
یک شنبه 07 فروردین 1390, 13:15 عصر
سلام
نمونه شما رو تغيير دادم ببينيد مشكل برطرف شده:
67936

michkadol
یک شنبه 07 فروردین 1390, 13:48 عصر
فکر کنم مشکلت حل میشه67947

hf.farhadi
یک شنبه 07 فروردین 1390, 16:54 عصر
با سلام و ممنون از لطف شما amirzazadeh مدیر بخش گرامی

تو گزارشم جواب گرفتم ولی اگه امکانش هست بگین چطور میتونم از این کد توی Query استفاده کنم تااز اون Query استفاده کرده و بتونم نمودار (frm chart) رسم کنم

amirzazadeh
دوشنبه 08 فروردین 1390, 07:52 صبح
با سلام و ممنون از لطف شما amirzazadeh مدیر بخش گرامی

تو گزارشم جواب گرفتم ولی اگه امکانش هست بگین چطور میتونم از این کد توی Query استفاده کنم تااز اون Query استفاده کرده و بتونم نمودار (frm chart) رسم کنم
سلام
اين عبارت رو در نماي SQL يك كوئري خاي كپي كنيد:

SELECT Left(Sum(-[MZ_ezafe1]*24),(InStr(1,Sum(-[MZ_ezafe1]*24),".",2)-1)) & " : " & Right(Sum(-[MZ_ezafe1]*24),2)*60 AS Expr2
FROM QfrmEzafe;
نتيجه مجموع ساعات اضافه كاري رو براتون نشون خواهد داد.
................................
موفق باشيد

hf.farhadi
دوشنبه 08 فروردین 1390, 11:21 صبح
با سلام ممنون از لطفتون
توی مجموع جواب میده ولی هدف من این بود که افراد رو Group by کنم و مجموع اضافه کاری یک شخص رو بدست بیارم این کارو با استفاده از کد شما انجام دادم ولی با Error مواجه شدم . اگه میشه تو نمونه ضمیمه شده Qurey1را ملاحظه بفرمایین:خجالت: