PDA

View Full Version : مشکل با برچسب محورهای Mschart

FatemehB
یک شنبه 13 شهریور 1384, 11:18 صبح
سلام

من یه مشکل بزرگ دارم خواهش میکنم کمکم کنید
من تو mschart وقتی تعداد میله ها(ستونها)کمه و متن زیر ستونها بصورت افقی نشون داده میشه مشکلی ندارم ولی وقتی تعدادشون زیاد میشه و متن عمودی نمایش داده میشه حروف فارسی رو جدا جدا و برعکس نشون میده(مثلا ل و اه ا م ه س=سه ماه اول)

تورو خدا بگید چکار کنم.

FatemehB
دوشنبه 14 شهریور 1384, 10:55 صبح
محض رضای خدا یکی کمک کنه من خیلی به این جواب نیاز دارم

FatemehB
چهارشنبه 16 شهریور 1384, 13:59 عصر
واقعا این سوال جواب نداره من از هر کی می پرسم نمی دونه !!!!!!!!!

FatemehB
شنبه 26 شهریور 1384, 15:25 عصر
حداقل یه راهنمایی کوچیک بکنید یا بگید چطور از OLE و نمودارکشیدن در Excel استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟

شاپرک
سه شنبه 30 مرداد 1386, 12:44 عصر
کسی راه حلی نداره ؟

MMR_1344
سه شنبه 30 مرداد 1386, 13:30 عصر
برای کشیدن در اکسل باید اول در بخش References تابع Microsoft Excel 11.0 Obgect Library رو فعال کنی بعد از اون میتونی ماتریسهای مرتبط با اکسل و شیتهای اون رو ایجاد کنی بعدشم ترسیم نمودارت
البته اگر اول از بخش ماکروهای خود اکسل برای ترسیم نمودار استفاده کنی تا بتونی توابع مورد نیاز رو بدست بیاری فکر میکنم راحت تر باشه

شاپرک
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 09:49 صبح
اگه ممکنه در مورد روش کار هم کمی توضیح بدید ... ممنونم

MMR_1344
چهارشنبه 31 مرداد 1386, 10:59 صبح
روش کار در اکسل مانند توابع خود اکسل است که در ماکروهای اون میشه نوشت شما در اکسل میتونی ماکرو خود رو به زبان بیسیک بنویسی و وقتی اون رو نوشتی میتونی روابط اون رو در ویژوال بیسیک هم بنویسی
بهترین کار اینه (البته به نظر من) ابتداعاٌ در اکسل یک ماکرو باز کنی تمام دستوراتی رو که در اکسل میخوای ( مانند ترسیم منحنی) رو به انجام برسونی پس از اون ماکرو رو ببندی و داخل اون رو ببینی تمام دستوراتی رو که تو دادی (مانند ترسیم منحنی و تعیین محل قرار گیری مقادیر) درون اون ببینی