PDA

View Full Version : مشکل در ارسال پارامتر با query string

alibabaei2
دوشنبه 01 فروردین 1390, 00:56 صبح
با سلام
من صفحه ای دارم که در اون می خوام به هر صفحه از سایتم که خواستم keywords اضافه کنم .
در این صفحه کلمات را از کاربر می گیرم و با استفاده از query string به صفحه ی مورد نظر می فرستم و در اون صفحه این کلمات را توسط کد به keyword های صفحه اضافه می کنم اما مشکل اینجاست که فقط همون بار اول که تست می کنم کلمه اضافه شده و بار های بعد که صفحه رو باز می کنم دیگه این کلمات در keyword های صفحه نیست

aminghaderi
دوشنبه 01 فروردین 1390, 08:53 صبح
سلام .
سال نو شما مبارک.
حکایت کار شما مثل ریختن اب روی زمین در هنگام ظهر در فصل تابستون هست.
اب تبخیر شده ولی شما توقع داری زمین هنوز خیس باشه.

در صورتی که شما بخوای به صورت پویا کلمه کلیدی به صفحات سایتت اضافه کنی ، باید کلمات رو در دیتابیس ذخیره کنی که با هر بار واکشی اطلاعات مربوط به اون صفحه همزمان کلمات کلیدی صفحه هم لود بشه.

موفق باشی.

alibabaei2
دوشنبه 01 فروردین 1390, 12:44 عصر
در صورتی که شما بخوای به صورت پویا کلمه کلیدی به صفحات سایتت اضافه کنی ، باید کلمات رو در دیتابیس ذخیره کنی که با هر بار واکشی اطلاعات مربوط به اون صفحه همزمان کلمات کلیدی صفحه هم لود بشه.

.

با سلام
سال نو شما هم مبارک
راه دیگری مثل استفاده از کوکی یا sesion یا از این جور collection ها نیست؟

aminghaderi
دوشنبه 01 فروردین 1390, 14:02 عصر
با سلام
سال نو شما هم مبارک
راه دیگری مثل استفاده از کوکی یا sesion یا از این جور collection ها نیست؟
نه فقط دیتابیس!
ببین شما برای این کار فقط به یه مکانی امن و دائم بروی سرور نیاز داری .
هیچ کدوم از حالات نگه دارند داده نمی تونه تو این مورد شما رو کمک کنه جز دیتابیس.
ببین کلمات کلیدی ، توضیحات ، متاتگ های مختلف و ... مثل خود مطلب اون صفحه اهمیت دارند و شما همون توری که برای یه متن صفحه یه فیلد در جدول دیتابیست قرار دادی باید برای کلمات کلیدی و تو ضیحات و ... نیز برای هر کدومشون یه فیلد دیگه اضافه کنی.
و به جرعت می تونم بگم سایتی که توضیحات و عنوان مناسبی نداشته باشه هیچ وقت جایگاه خودش رو توی وب پیدا نمی کنه.
حالا استفاده از تگ های <p> و bold کردن جملات حساس و لینک ها و .... در کل مباحث ریشه ای seo خوب خیلی تخصصی هست و خیلی ها حوصله پیروی و دنبال کردن این مباحث رو ندارند و زیاد ضروری نیست.

موفق باشی.