PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده همزمان UpdatePanel و JQuery

behiunforgiven
دوشنبه 01 فروردین 1390, 20:32 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

عید همه مبارک ایشالا که سال خوبی داشته باشید.

نمی دونم کسی این موقع عید هست که جواب من رو بده یا نه ولی می پرسم به این امید که جوابی براش پیدا بشه، چون خیلی جستجو کردم و به نتیجه دلخواه نرسیدم.

من 3 تا UpdatePanel توی صفحه دارم که محتویات یکی از این ها بنا به شرایطی تغییر میکنه. حالا مشکل من این جاست که وقتی این UpdatePanel میره به سمت سرور و برمیگرده دیگه رویدادهای JQuery توی صفحه کار نمی کنه.

با جستجو هایی که کردم با کد زیر تونستم تقریبا مشکل رو حل کنم ولی یه مشکل دیگه به وجود میاد که اگه مثلا یک UpdatePanel دیگه بره به سمت سرور و برگرده دیگه این رویداد SlideToggle یا اجرا نمیشه یا چندین بار اجرا میشه.

rebindControls(); //calling the rebindControls function when the pageloads the first time
Sys.WebForms.PageRequestManager.getInstance().add_ endRequest(rebindControls); /// calling the function when the updatepanel returns from server.

//this function uses jquery to bind your delete controls with the Hiderow function.
function rebindControls() {
$(".More").each(function() {
$(this).bind("click", this, callHideRow);
});

function callHideRow() {

$(this).prev().slideToggle();
$(this).toggleClass('MoreClicked');
}

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو به خوبی بیان کنم

V0R73X
سه شنبه 02 فروردین 1390, 07:07 صبح
اول باید بدونیم این توابعی که با JQuery نوشتین کجا اجرا میشن؟ تو Head هستن یا با کلیکی چیزی اجرا میشن؟

behiunforgiven
سه شنبه 02 فروردین 1390, 15:01 عصر
بله دوست من با کلیک اجرا میشن و توی هد ننوشتم. به طور واضح تر اگه بخوام بگم اینه که تعدادی از آیتم های یک منو با تابع SlideToggle پنهان و یا نمایان میشن و مشکل این جاست که بعد از update شدن updatepanelدیگه اون رویداد کار نمی کنه. حالا با جستجویی که انجام دادم تونستم با کد بالا اشکال رو برطرف کنم ولی مشکل دیگه ای که به وجود اومده اینه که اگه یکی دیگه از updatepanel ها update بشه این تابع دوباره اجرا میشه و مثل این که رویداد click رو چند بار bindمیکنه و تابع SlideToggle چند بار اجرا میشه.

behiunforgiven
چهارشنبه 03 فروردین 1390, 17:50 عصر
دوستان تا حالا کسی با مشکل استفاده همزمان از updatepanel و jQuery برخورد نکرده؟