PDA

View Full Version : آموزش: نصب خودکار زبان فارسی از طریق سورس کد

rezatati
چهارشنبه 03 فروردین 1390, 10:39 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید
من هم به نوبه خودم سال نو رو به همه ی شما عزیزان تبریک می گم و این برنامه را هرچند خیلی ناقابله به شما عزیزان تقدیم می کنم
چند وقت قبل تو همین سایت یکی از دوستان زحمت برنامه ای رو کشیده بودن که زبان فارسی رو به صورت خودکار تو ویندوز و همچنین قابلیت راست به چپ بودن و خلاصه هرچیزی که به زبان فارسی ربط داشت رو نصب می کرد ولی یه مشکل کوچیک داشت اون هم این بود که سورسش تحت دلفی بود و تو سی شارپ نمی شد از ش استفاد کرد که من این کارو کردم و این برنامه حالا برای زبانهای دات نت آماده هستش و ناگفته نماند که دوستمون تمامی زحمتها را کشیدن و من فقط 2 الی 3 ساعت وقت گذاشتم و به سی شارپ تبدیلش کردم البته بعضی از توابعش رو کاملا عوض کردم حالا دوستان شما استفاده کنین و به قول خودمون تستش کنین ببینین مشکلی نداره من که تمامی امکاناتش رو تست کردم همه اش رو سیستم من که جواب داد

rezatati
چهارشنبه 03 فروردین 1390, 10:45 صبح
بقیه ی فایلهای ضمیمه

rezatati
چهارشنبه 03 فروردین 1390, 11:29 صبح
این هم کلاس این برنامه که تمامی کارهایی که برنامه می کنه رو به صورت یک کلاس و به صورت جمع و جور بازنویسی کردم
امیدوارم مفید واقع بشه

rezatati
چهارشنبه 03 فروردین 1390, 17:16 عصر
با سلام و تشکر از دوستان و اساتید
من یک جایی از برنامه یه اشکال کوچولو داشتم که اونو هم توی این کلاسی که اینجا آپلودش کردم برطرف کردم و از دوستانی که می خوان استفاده کنن از این کلاس استفاده کنن

البته ناگفته نماند که پوشه i386 و فایل INTL.NF که در پستهای اول و دوم تو برنامه آپلود کردم رو هم به همراه کلاس و در جایی که فایل اجرایی برنامه تون هستش یه پوشه به اسم Language بسازین و تو اون کپی کنین