PDA

View Full Version : سوال: بهتـرین روش بـرای ارسـال بیش از 300,000 ایمیـل تبلیغـاتی

mohammad.sakhidel
یک شنبه 07 فروردین 1390, 12:46 عصر
سلام به همگی

بنظر شما بهترین روش برای ارسـال این همه ایمیل چیه؟ چطور میشه کاری کرد این ایمیل ها Spam نشن ، از نظـر کدنویسیش مشکلی ندارم فقط چون تاحالا این همه ایمیل باهم ارسال نکردم میخوام از تجربه دوستایی که اینکارو قبلاً کردن استفاده کنم.

لطفاً نظر بدین

-----------------------------------------------------------------
بازار مرزی ایرانیان :: تجربه یک خرید ارزان و با کیفیت (http://www.bazaremarzi.com)

jaykob
یک شنبه 07 فروردین 1390, 17:55 عصر
سلام به همگی

بنظر شما بهترین روش برای ارسـال این همه ایمیل چیه؟ چطور میشه کاری کرد این ایمیل ها Spam نشن ، از نظـر کدنویسیش مشکلی ندارم فقط چون تاحالا این همه ایمیل باهم ارسال نکردم میخوام از تجربه دوستایی که اینکارو قبلاً کردن استفاده کنم.

لطفاً نظر بدین

سلام دوست عزیز

من دونبال این موضوع بودم داخل حجم بالای اطلاعات شما از Threading استفاده کنید من تست کردم مشکلی نبوده با 5 ثانیه تاخیر اما چند بحث هست اینه که از ایمیل معتبر که وجود داشته باشه ارسال کنید ( ایمیل تقلبی نباشه ) . سعی کنید هدر هم داشته باشد . سرور های اشتراکی معمولا پروسه این شکلی را می بندند اگر عمومیش نکنید و مدیر سرور پیگیر نباشه مشکلی پیش نمی آد اما معمولا واسه این کار vps تهیه می کنند .