PDA

View Full Version : سوال: چه کارهایی برای ارسال ایمیل گروهی باید انجام دهیم؟

armintirand
یک شنبه 07 فروردین 1390, 21:23 عصر
سلام
من یک فایل متنی حاوی کلی ایمیل درام که میخوام یک اسکریپت براش بنویسم که ایمیلها رو که هر کدوم تو یک خط نوشته شدن بیاد خط به خط بخونه و برای هر کدوم ایمیل رو بفرسته.
اما مواردی که مشکل سازه:
اول نمیتونم از فایل خط به خط بخونم از تابعfgets هم استفاده کردم ولی نتونستم.
دوم برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل برای یک سرور باید یک فاصله زمانی بین ارسال ایمیلها باشه که چه زمانی مناسبه؟
سوم رو شما بگین تا یک سیستم قوی ارسال ایمیل بسازیم.
چهارم شایدم یک سیستم دریافت ایمیل بعدش طراحی کردیم.

دوستان اگه میتونید به سوالات جواب بدید.
ممنون

رضا قربانی
یک شنبه 07 فروردین 1390, 22:38 عصر
ببین داداش

اولین سوالت رو که متوجه نشدم ولی بقیه رو می تونی به این صورتی که می گم انجام بدی و هیچ مشکلی نداره.

سیستم ایمیل تا 100 عدد ایمیل رو می تونه توی اینباکس قرار بده و اگر از 100 عدد ایمیل در یک ساعت بیشتر شد اون سرویس ایمیل های شما رو اسپم می کنه

بذار واست باز کنم تا بتونی برنامه خوبی بنویسی :
شما برای اینکه ایمیل به اینباکس فرستاده بشه باید طوری برنامه ریزی کنید که طی یک ساعت 100 تا ایمیل بیشتر ارسال نشه وگرنه ایمیل های ارسالی شما به اسپم هدایت می شن !!
شما برنامه ریزی کن ایمیل هایی که ارسال می کنی مثلا 1.30 دقیقه دوتا ایمیل ارسال بشه خلاصه نذار طی یک ساعت 100 تا بیشتر ایمیل ارسال بشه، باید مدیریت زمانی واسش تعریف کنی.

armintirand
سه شنبه 09 فروردین 1390, 03:44 صبح
ممنون از پاسختون .
منظورم از سوال اولم اینه که من توی یک فایل متنی کلی ایمیل دارم که هر کدوم توی یک خط نوشته شده و برنامه من هر بار باید بیاد یه خط رو بخونه ایمیل رو به اون ارسال کنه بعد بره خط بعدی رو بخونه حالا تو این خوندن خط به خط موندم که چطوری این کارو بکنم؟
۱ مورد دیگه فرض کنید من ۵۰۰۰۰۰ تا ایمیل میخوام بفرستم تا فرستاده شدنه همه این ایمیلها من باید مرورگرم باز باشه یا میتونم ببندمش یعنی اگه مرورگر رو ببندم اسکریپتم بقیه رو میفرسته؟
ایا میتونم از اسکریپت نویسی پوسته با php برای حل مشکل بالا استفاده کنم؟
ممنون

رضا قربانی
سه شنبه 09 فروردین 1390, 15:43 عصر
نمی دونم کلاس php-mailer (http://phpmailer.worxware.com/) شنیدی

از این استفاده کنی تمام مشکلاتت حل می شه

UnnamE
سه شنبه 09 فروردین 1390, 16:05 عصر
ميتوني از كنسول هم برنامه PHP رو اجرا كني!
ديگه excute time limit هم نداري

armintirand
سه شنبه 09 فروردین 1390, 22:36 عصر
بابا من یک فایل متنی دارم میخوام ازش با اسکریپتم یک خط یک خط بخونم چرا لقمه رو دور سرتون میپیچونین.من که این کلاس به این بزرگی رو نیاز ندارم فقط یک اسکریپت کوچیک مشکلمو حل میکنه.

AbiriAmir
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 21:06 عصر
خوب شما با fopen فایل رو باز کن و بخونش و بعدش مثل یک متغیر متنی باهاش کار کن
http://ir.php.net/manual/en/function.fopen.php