PDA

View Full Version : سوال: دلیل تفوت اجرای websit هایی که می نویسم در IE8 و firefox4 چیه؟

dontspeak
دوشنبه 08 فروردین 1390, 23:13 عصر
سلام
من وقتی وبسایتی را می نویسم، در IE8 اجرا میکنم از firefox4 سریعتر اجرا میشه حداقل در postback های غیر همزمانش خیلی چشمگیره؟ کسی میدونه دلیلش چیه؟

hjran abdpor
دوشنبه 08 فروردین 1390, 23:30 عصر
با سلام.
دوست عزيز اين برميگرده به موتور پردازش مرورگرها و .............................

dontspeak
دوشنبه 08 فروردین 1390, 23:36 عصر
با سلام.
دوست عزيز اين برميگرده به موتور پردازش مرورگرها و .............................
خوب یعنی فایر فاکس ورژن جدید از اینترنت اکسپلورر سرعتش کمتر شده؟ آخه توی ورژنهای قبلی اینطور نبود!

grobech
سه شنبه 09 فروردین 1390, 00:07 صبح
سلام
یه سوال برام پیش اومده شما چجوری اینو test میکنید اگر میشه بگید؟
در ضمن ممکن توی firefox , حافظه موقت ( واژه فارسیه) رو غیر فعال کرده باشید
متشکرم

dontspeak
سه شنبه 09 فروردین 1390, 00:15 صبح
سلام
یه سوال برام پیش اومده شما چجوری اینو test میکنید اگر میشه بگید؟
در ضمن ممکن توی firefox , حافظه موقت ( واژه فارسیه) رو غیر فعال کرده باشید
متشکرم
خب وقتی که postbak داره صورت میگیره اگه چیزی رو تغییر بدی بعد postback به حالت اولش بر میگرده و این postback انقدر طول میکشه که قابل درک و امتحانه. نه اصلا به فایر فاکس دست نزدم واسه همینه که نمیدونم چرا اینجوری میشه. البته تا وقتی که ورژن 3.6 رو داشتم خوب بود!

AmirHarirbafan
سه شنبه 09 فروردین 1390, 00:22 صبح
من با این مسئله برخورد زیادی داشتم و تحلیل من اینه که چون مرورگر اینترنت اکسپلورر از طرف مایکروسافت ارائه شده سازگاری بیشتری با ویژوال استادیو داره.
اما در صورتی که سایت رو آپلود کنید، خواهید دید که سرعت ها تقریبا مساوی و در بسیاری از موارد سرعت Firefox بیشتره

AmirHarirbafan
سه شنبه 09 فروردین 1390, 00:24 صبح
یک دلیل دیگه که در مورد سازگاری بیشتر اینترنت اکسپلورر با ویژوال استادیو میشه گفت، اینه که هنگامی که وب سایت رو Run میکنیم، اگه مرورگر اینترنت اکسپلورر باشه، و دکمه بستن مرورگر رو بزنید، پروژه نیز Stop میشه. اما در مرورگرهای دیگه ، پنجره ی مرورگر بسته میشه اما برنامه همچنان Run هست

saman6488
سه شنبه 09 فروردین 1390, 11:17 صبح
من با این مسئله برخورد زیادی داشتم و تحلیل من اینه که چون مرورگر اینترنت اکسپلورر از طرف مایکروسافت ارائه شده سازگاری بیشتری با ویژوال استادیو داره.
اما در صورتی که سایت رو آپلود کنید، خواهید دید که سرعت ها تقریبا مساوی و در بسیاری از موارد سرعت Firefox بیشتره
یکی از دلایلش این میتونه باشه،ضمنا حتی کاربرای معمولی که از فایر فاکس 4 استفاده کردن به اندازه ورژن قبلی این مرورگر نتونسته راضیشون نگه داره، یکی از دلایل مهمش سنگینی بیش از حد اونه .