PDA

View Full Version : Client Side Scripting

Majid2003
جمعه 18 مهر 1382, 11:24 صبح
با سلام
با توجه به اینکه آقای نصیری توصیه کردند که بهتره از کنترلهای ASP استفاده کنیم سوال من اینه که :
آیا تمام رویدادهای یک کنترل ASP همون چند تا دونه ای که تو CodeBehind قرار داره اگه بازم هست لطفا روش انتخاب اون ها رو به من هم بگین و اگه نیست پس چه طور میشه که یه کنترل داشت که هم رویدادهای بیشتری داشته باشه(مثل کنترل های HTML (کلاینت ساید))و هم دارای قابلیت های یه کنترل ASP باشه؟
(به زبون ساده تر من یه کنترل میخوام که هم قابلیت های ساید سرور ASP رو داشته باشه و هم بشود برای طرف کلاینت اون هم اسکریپت نوشت؟یعنی نمیشود برای یه کنترل ASP در سمت کلاینت اسکریپت نوشت؟؟!! :?: :!: )
امیدوارم که همیشه پیروز و سربلند باشید :lol:
متشکرم

Vahid_Nasiri
جمعه 18 مهر 1382, 12:34 عصر
تمام مواردی را که شما می خواهید وجود دارندو فقط نیاز است تا شما یک کتاب مقدماتی در این زمینه را مطالعه بفرمایید و قدم به قدم ...

اگر روی یک دکمه دوبار کلیک کنید صفحه ی code-behinde آن باز می شود و این رخداد تولیدی سرور ساید است.
اگر در گوشه ی سمت چپ پایین صفحه روی HTML کلیک کنید و وارد سورس صفحه ی aspx شوید می توانید اسکریپت های کلاینت ساید را دقیقا مانند interDev بنویسید و هیچ فرقی نمی کند.

-------
در ضمن مطابق قوانین سایت یک موضوع باید در تاپیک اولیه خودش دنبال شود. در صورتیکه این موارد را در اینده رعایت نکنید جوابی نخواهید گرفت.