PDA

View Full Version : سوال: مشکل در UpdadatePanel

Javad.Kashi
سه شنبه 09 فروردین 1390, 16:19 عصر
سلام
من برای استفاده از Ajax اول یه ScriptManager بالای صفحه گذاشتم و وقتی از UpdatePanel استفاده می کنم در حالت دیباگ این خطا را به من می ده:

Microsoft JScript error:'Sys' is undefine

و بعد روی قسمتی از کدهای javascript (که من اونا رو ننوشته ام) را highlight می کنه.این هم کد js:

<script type="text/javascript">
//<![CDATA[
Sys.WebForms.PageRequestManager._initialize('Scrip tManager1', document.getElementById('form1'));
Sys.WebForms.PageRequestManager.getInstance()._upd ateControls(['tUpdatePanel1'], [], [], 90);
//]]>

کمک!

asif1358
سه شنبه 09 فروردین 1390, 22:04 عصر
سلام
فکر کنم اگر در web.config در بخش <httpHandlers> کد ذیل را وارد کنید، مشکلتون حل بشه

<add verb="GET" path="ScriptResource.axd" type="Microsoft.Web.Handlers.ScriptResourceHandler" validate="false"/>

Javad.Kashi
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 02:22 صبح
سلام خیلی ممنون از توجهتون ولی مشکل هنوز پا برجاست .

V0R73X
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 02:43 صبح
گاهی اوقات یک سری کد ها به منظور خاصی به برنامه اضافه میشن که خاصیت مفید ولی مسخره ویژوال استودیو هست چون بعدا که برنامه رو عوض کنید کد ها پاک نمیشن.
پیشنهاد میکنم کد ها رو موقتا از برنامه پاک کنید و دوباره امتحان کنید.

Alfred188
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 18:15 عصر
سلام دوست عزيز، اينو امتحان كردي؟
<asp:UpdatePanel>
<contenttemplate>
چيزايي كه قراره تو updatepanel قرار بگيره
</contenttemplate>
</asp:UpdatePanel>
تگ <contenttemplate> رو حتما بايد بزاري!!!
موفق باشي

nasinas
جمعه 12 فروردین 1390, 03:28 صبح
سلام
من برای استفاده از Ajax اول یه ScriptManager بالای صفحه گذاشتم و وقتی از UpdatePanel استفاده می کنم در حالت دیباگ این خطا را به من می ده:

و بعد روی قسمتی از کدهای javascript (که من اونا رو ننوشته ام) را highlight می کنه.این هم کد js:

<script type="text/javascript">
//<![CDATA[
Sys.WebForms.PageRequestManager._initialize('Scrip tManager1', document.getElementById('form1'));
Sys.WebForms.PageRequestManager.getInstance()._upd ateControls(['tUpdatePanel1'], [], [], 90);
//]]>

کمک!

با یک مرورگر دیگه امتحان کنید مثل Opera ،شاید حل شد.