PDA

View Full Version : تبدیل Error اکسس

hf.farhadi
چهارشنبه 10 فروردین 1390, 19:54 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیزو تبریک سال نو
من توی فیلدم از input mask 00/00/00 استفاده کردم تا کاربر ملزم به تکمیل این فیلد بشه و در صورت عدم تکمیل ، Error زیر را برام میده . چطوری میتونم این Error را تبدیل به پیام فارسی کنم . و اگه امکان داره بهم بگین کجا میتونم کد Error های اکسس را بدست بیارم توی help اکسس گشتم ، چیزی گیرم نیومد .ممنون

hf.farhadi
یک شنبه 14 فروردین 1390, 11:04 صبح
دوستان آیا راهی داره یا نه

amirzazadeh
یک شنبه 14 فروردین 1390, 12:13 عصر
من توی فیلدم از input mask 00/00/00 استفاده کردم تا کاربر ملزم به تکمیل این فیلد بشه و در صورت عدم تکمیل ، Error زیر را برام میده . چطوری میتونم این Error را تبدیل به پیام فارسی کنم . و اگه امکان داره بهم بگین کجا میتونم کد Error های اکسس را بدست بیارم توی help اکسس گشتم ، چیزی گیرم نیومد .ممنون
سلام
از اين كد استفاده كنيد:

Private Sub Form_Error(DataErr As Integer, Response As Integer)
On Error GoTo Err_x
If DataErr = 2279 Then
MsgBox "فرمت تاريخ صحيح نمي باشد"
Response = Continue
End If

Exit_x:
Exit Sub

Err_x:
Resume Exit_x

End Sub

m.soleimani
یک شنبه 14 فروردین 1390, 14:48 عصر

برای این که همه متون رو از کلیدها گرفته تا پیام و حتی آیکن مورد نظر خودت رو بتونی به فارسی تبدیل کنی یه فرم دیگه طراحی کن و زمان مورد نیاز اون رو به جا پیغام خطای مورد نظر نشون بده موفق باشی./

hf.farhadi
یک شنبه 14 فروردین 1390, 22:55 عصر
با سلام و ممنون از لطفتون
منظورتونو از "یه فرم دیگه طراحی کن و زمان مورد نیاز اون رو به جا پیغام خطای مورد نظر نشون بده " نفهمیدم . میشه بیشتر توضیح بدین یا اگه امکانش هست نمونه ای بزارین

m.soleimani
دوشنبه 15 فروردین 1390, 10:12 صبح
با سلام و ممنون از لطفتون
منظورتونو از "یه فرم دیگه طراحی کن و زمان مورد نیاز اون رو به جا پیغام خطای مورد نظر نشون بده " نفهمیدم . میشه بیشتر توضیح بدین یا اگه امکانش هست نمونه ای بزارین

یه فرم دیگه یعنی یه فرم دیگه جداگانه برای پیغام خطا طراحی کن کار خاصی نداره

زمان مورد نیاز یعنی هر موقع که لازم هست به کاربر اخطاری بدی یا چیزی ازش بپرسی

به جای پیغام مورد نظر هم یعنی به جای استفاده از مسیج‌باکس که هم دکمه‌هاش انگلیسی هستن هم آیکن‌هاش قابل تغییر نیستن از فرمی که خودت طراحی کردی استفاده کنی

موفق باشید./

michkadol
دوشنبه 15 فروردین 1390, 12:10 عصر
میشه یه نمونه زحمت بکشین؟

hf.farhadi
دوشنبه 15 فروردین 1390, 12:56 عصر
دوست عزیز اگه میشه زحمت نمونه رو بکش

fazl11
دوشنبه 15 فروردین 1390, 22:03 عصر
دوست عزیز یه توجهی به فایل ضمیمه کن و البته دوست داشتی می تونی شماره ایرورها رو پیدا کنی و داخل جدول بزاری و کد مربوطه برای فرمهات استفاده کن