PDA

View Full Version : حرفه ای: چگونگی استفاده از یک dll که رمز گذاری شده است؟

BORHAN TEC
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 15:29 عصر
سلام:قلب:

من یک فایل dll را که از قبل ایجاد کرده ام را رمز گذاری کرده ام، تا دیگران نتوانند از آن استفاده کنند. من می خواهم که خودم این dll را بار گزاری کرده و سپس آن را در حافظه اصلی دیکد کنم و از آن استفاده کنم. من می خواهم برای این کار هیچ داده ای بر روی حافظه جانبی نوشته نشود.

لطفاً راهنمایی کنید؟؟؟

با تشکر...

tdkhakpur
پنج شنبه 11 فروردین 1390, 23:44 عصر
من می خواهم که خودم این dll را بار گزاری کرده و سپس آن را در حافظه اصلی دیکد کنم و از آن استفاده کنم.

قطعا منظورتان این هست که بتونید یک dll را در مکانی از ram قرار بدید و با پرش به entery point اون رو اجرا کنید البته عمل دیکد کردن dll یک چیز جداست و ارتباطی با اجرا و بارگزای ندارد.
سریعترین راه اینه که بتونید یک درایو مجازی با استفاده از کد ایجاد و در اخر تخریب کنید و این درایو بتونه محلی برای ادرس دهی برای اجرای dll توسط loadliberey باشه.
در مورد اقدام مستقیم برای اجرای dll - تقریبا کار مشکلیه-باید همه جوانب pe فایلها رو رعایت کنید تا بتونید یک پرش موفق برای اجرای Dll داشته باشید.

vcldeveloper
جمعه 12 فروردین 1390, 01:24 صبح
http://www.joachim-bauch.de/tutorials/loading-a-dll-from-memory/
http://delphi.about.com/od/windowsshellapi/a/delphi-load-resource-dll-into-memory.htm

BORHAN TEC
یک شنبه 14 فروردین 1390, 08:57 صبح
دومین لینکی که آقای کشاورز قرار دادند دقیقاً همون چیزیه که لازم داشتم.

tdkhakpur
دوشنبه 15 فروردین 1390, 19:56 عصر
دومین لینکی که آقای کشاورز قرار دادند دقیقاً همون چیزیه که لازم داشتم.
جناب عشایری اگر برایتان مقدور باشه کد لینک دوم را که باهاش کار میکنید اینجا قرار بدید.
قست تابع اصلی برای اجرای از memory بالا نمیاد تا دان بشه.
ممنون

BORHAN TEC
سه شنبه 16 فروردین 1390, 20:04 عصر
جناب عشایری اگر برایتان مقدور باشه کد لینک دوم را که باهاش کار میکنید اینجا قرار بدید.
قست تابع اصلی برای اجرای از memory بالا نمیاد تا دان بشه.

به روی چشم :لبخندساده:
برای نشان دادن نحوه کار با آن یک مثالی رو ساختم که در همین پست ضمیمه کردم.

tdkhakpur
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 12:21 عصر
این unit BTMemoryModule رو خواسته بودیم که همه کد رو ارسال کردید
ممنون