PDA

View Full Version : سوال: جستجوی ترکیبی

ali190
جمعه 12 فروردین 1390, 23:51 عصر
خدمت همه عزیزان سلام عرض میکنم
دوستان در پروژه ای که خدمتتون ضمیمه کردم چطور میتونم یه جستجوی ترکیبی بر اساس همه فیلدها داشته باشم و سر آخر هم نتیجه این جستجوها (رکوردهای باقیمانده در دیتاگرید) رو در ریپورتم تمایش بدم؟
تصویر زیر رو مشاهده بفرمائید:

68159

من میخوام بر اساس فیلدهای دلخواهم جستجو رو انجام بدم ، مثلاً در تصویر بالا 4 فیلد رو به دلخواه پر کردم ، امکان داره تو یه جستجو همه فیلدها رو پر کنم و در نهایت نتیجه رو در گزارشم داشته باشم
ممنون و متشکر از لطف شما عزیزان
یاعلی

kouroush_metal
شنبه 13 فروردین 1390, 01:51 صبح
یه برنامه تست برات درست کردم که فکر کنم کارتو راه می ندازه! فقط کافی نام دیتابیس و فیلدهاتو توش اصلاح کنی، بقیش حله!
68164

ali190
شنبه 13 فروردین 1390, 10:44 صبح
سلام
ممنون از مثالتون
مثال رو روی پروژه خودم پیا ده سازی کردم
متاسفانه نتیجه مد نظرم نبود
زمانیکه همه تکست ها رو حذف میکنید رکوردها دیتاگرید به حالت اولیه خودش برنمیگرده!؟
اگر میشه راهنماییم کنید
یاعلی

alimanam
شنبه 13 فروردین 1390, 18:36 عصر
با سلام

کدها رو مثل فایل ضمیمه تغییر بده مشکل حل میشه .

موفق باشید ./

ali190
شنبه 13 فروردین 1390, 19:44 عصر
باسلام و عرض خسته نباشید
دوستان ، من یه نمونه پیدا کردم که درش از جستجوی ترکیبی(جستجو بر اساس چند فیلد) استفاده شده
من میخوام این روش رو در پروژه خودم استفاده کنم
منتها چون من در پروژه ام از datatable استفاده کردم میخوام این عبارات sql رو در datatable ام بکار ببرم
منتها چون تازه کارم نتونستم این کار رو درست انجامش بدم
در واقع میخوام کمکم کنید تا بتونم در datatable ام query بزنم و نتیجه رو در دیتاگرید نشون بدم
این هم نمونه پروژه من (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=68158&d=1301687335) که میخوام متد سرچ استفاده شده در فایل پیوست رو در صسمت datatable اش استفاده کنم (dt)
در واقع خواسته من جستجو در خود datatable هست
نمیخوام عبارت sql رو تشکیل بدم تا dataadapter رکوردها رو دوباره (برحسب عبارت sql) از بانک به datatable بریزه
ممنون و متشکر
یاعلی