PDA

View Full Version : Ade And Disable Import & Export

mohammadgij
دوشنبه 14 شهریور 1384, 15:46 عصر
سلام به همگی. من این سوال رو پار سال هم مطرح کردم اما جوابی نگرفتم. من یه فایل Access Project دارم که Ade کردم. حالا یه مشکل دارم. میخوام که کسی نتونه از فایل من جداول رو Import کنی . با اینکه اطلاعاتم کد شده اما این واسم خیلی مهمه. یعنی به عبارت دیگه میخوام گزینه Import از فایلم رو، Disable کنم

sarami
دوشنبه 14 شهریور 1384, 23:42 عصر
عزیز اشکال کار شما اینه که همگی client هارو با یک username & password به sql وصلشون میکنی اگه برا هر کاربر username و password خواص خودش رو بدی مثلا user x بهش اجازه create table رو ندی دیگه به هیچ عنوان نمیتونه Table بسازه یا import کنه اگه network شما domain base باشه ازNT autenticationاستفاده کنین تا سطح امنیتی هم بالا بره اگه دوست داشتی یه سر به وبلاگ من بنداز تو زمینه autentication یه توضیحاتی دادم امیدوارم به دردت بخوره

mohammadgij
سه شنبه 15 شهریور 1384, 15:53 عصر
آره مشکل من اینه.
درست حدس زدی
مرسی از راهنماییت

sarami
سه شنبه 15 شهریور 1384, 23:10 عصر
ممنون که مشکلت رو تائید کردی :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه:

صبا9841
سه شنبه 21 آذر 1385, 15:46 عصر
عزیز اشکال کار شما اینه که همگی client هارو با یک username & password به sql وصلشون میکنی اگه برا هر کاربر username و password خواص خودش رو بدی مثلا user x بهش اجازه create table رو ندی دیگه به هیچ عنوان نمیتونه Table بسازه یا import کنه اگه network شما domain base باشه ازNT autenticationاستفاده کنین تا سطح امنیتی هم بالا بره اگه دوست داشتی یه سر به وبلاگ من بنداز تو زمینه autentication یه توضیحاتی دادم امیدوارم به دردت بخوره
باسلام آقای sarami درمورد اکسس دسک تاپ هم این رویه عملی است؟ ضمنا وبلاگتان را معرفی بفرمایین. متشکر