PDA

View Full Version : سوال: ادغام list view با grid view

omid_kimia
یک شنبه 14 فروردین 1390, 11:12 صبح
با سلام خدمت تمام اساتید

میخوام بدونم چه جوری با کلیک بر روی گزینه های list view میتونیم اطلاعاتمونو از db بخونیم که با انتخاب مثلا نیمسال اول اطلاعاتی که مربوط بهش میشه درون گرید ویو نشون داده میشه مثل تصویر زیر.ممنون میشم اگه یه توضیحی در مورد عملکردش بدین .

68212

clover
یک شنبه 14 فروردین 1390, 21:08 عصر
ساده ترین راه استفاده از QuertString هست، آدرس هر کدوم از این لینک ها به همبن صفحه هست اما با کوئری استرینگ مورد نظر، دیتا سورس متصل به گرید ویو هم مقدار مورد نظر را از کوئری استرینگ می خونه.
البته راه های دیگه ای هم هست.

omid_kimia
سه شنبه 16 فروردین 1390, 09:54 صبح
ساده ترین راه استفاده از QuertString هست، آدرس هر کدوم از این لینک ها به همبن صفحه هست اما با کوئری استرینگ مورد نظر، دیتا سورس متصل به گرید ویو هم مقدار مورد نظر را از کوئری استرینگ می خونه.
البته راه های دیگه ای هم هست.
سلام.اگه امکانش هست بیشتر راهنمایی کنید میخوام برا یه آموزشگا استفاده کنم.اگه کسی کدی دراین مورد داره بزاره ممنون میشم.باتشکر

omid_kimia
سه شنبه 16 فروردین 1390, 12:59 عصر
کسی نیست یه راه حلی بزاره؟

clover
سه شنبه 16 فروردین 1390, 13:36 عصر
کسی نیست یه راه حلی بزاره؟
مگه این که من گفتم چی بود ؟ :لبخندساده:

اگه کسی کدی دراین مورد داره بزاره ممنون میشم.
شما قطعه کدی، پروژه ی نصفه کاره ای چیزی بزار تا بشه تصحیح کرد، گسترش داد یا نظر داد.

omid_kimia
سه شنبه 16 فروردین 1390, 14:54 عصر
شما قطعه کدی، پروژه ی نصفه کاره ای چیزی بزار تا بشه تصحیح کرد، گسترش داد یا نظر داد.

از ابتدا توضیح میدم.
میخوام برا یه آموزشگا سیستمی بنویسم که دانشجو انتخاب واحد کنه و درسایی هم که ترم قبل برداشته ببینه.برا انتخاب واحدش مشکلی ندارم فقط برای اینکه چه جوری درسایی که ترم قبل برداشته گیر کردم چه جوری نمایش بدم.برای نشون دادن نیم سال تحصیلی از list view استفاده کردم که نیم سال تحصیلی درونش وارد میشه و برای انتخاب واحد درسایی که برمیداره درون grid view ریخته میشه.
حالا مشکلم اینجاست انتخاب واحدی که ترم بعد انجام میده هم داخل همون table ذخیره میشه؟ نیم سال تحصیلی که درون list view نمایش میدم چه جوری link میشه؟از این query string که گفتین چه جوری باید استفاده کنم؟

omid_kimia
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 15:53 عصر
اگه کسی در این مورد سورسی داره بزاره.