PDA

View Full Version : سوال: مشکل در پاک شدن اطلاعات SqlExpress

ali.m.vand
دوشنبه 15 فروردین 1390, 11:48 صبح
سلام دوستان
وقتی اطلاعت رو از طریق کد تو جدول درج می کنم و بعدش یه select می کنم اطلاعات درج شده رو تو گرید ویو نشون میده و درسته ولی وقتی پروژه رو می بندم و دوباره باز می کنم اطلاعات قبلی که ثبت شده بود دیگه نیست فقط اطلاعاتی رو نشون می ده که به صورت دستسی وارد کردم.
ممنون از کمکتون

ali.m.vand
دوشنبه 15 فروردین 1390, 15:31 عصر
لطفا کمک کنید
وقتی در قسمت server explorer بر روی جدول راست کلیک می کنم و گزینه Show Table Data رو انتخاب می کنم تمام اطلاعات موجود در جدول حذف می شه

5225507
جمعه 16 فروردین 1392, 15:48 عصر
منم این مشکل رو پیدا کردم، کسی نیست یه کمکی بکنه؟
:ناراحت:

sgh_programer
جمعه 16 فروردین 1392, 15:51 عصر
سلام

اگه میشه کدهایی که برای درج رکورد را نوشتید بذارید بهتر میشه به مشکل پی برد
موفق باشیذ

korosh00
جمعه 16 فروردین 1392, 16:22 عصر
باید کدها را بذارید تا معلوم بشه مشکل از کجاست .

hossein_sh2008
جمعه 16 فروردین 1392, 22:24 عصر
سلام دوست عزیز
مشکلی وجود ندارد
چون کانکشن استرینگ شما وصل به بانکی است که در پوشه دیباگ است و بانک اصلی شما در کنار سورس برنامه و وقتی که شما برنامه را کامپایل یا اجرا می کنید هر دفعه بانک کنار پروژه جایگزین بانک در پوشه دیباگ(کنار فایل exe) کپی می شود که البته مشکلی هم نیست چون وقتی مستقیما این برنامه را از پوشه دیباگ اجرا کنید همه اطلاعاتی که وارد می کنید ثابت می مانند و پاک نمی شوند.

پس براي پاك نشدن اطلاعات شما در زمان برنامه نويسي باید بانک پوشه دیباگ رو اتچ کنید

Arcsinos
جمعه 16 فروردین 1392, 23:11 عصر
hossein_sh2008 (http://barnamenevis.org/member.php?77974-hossein_sh2008) جان درست میفرمایند. هر بار که برنامه رو اجرا میکنید کامپایلر میاد از DataBaseی که توی پوشه ی جاریه پروژه هست یه کپی میگیره و توی پوشه ی Debug شما Pasteمیکنه واسه همین اطلاعات قبلیه شما از بین میره . ولی اگه برید توی پوشه ی debug فایل اجراییه برنامه رو اجرا کنید و اطلاعات رو بریزید تو بانک و برنامه رو ببنید و دو باره اجرا کنید میبینید که اطلاعات شما اضافه شده و پاک هم نشد. البته بعد از اینکه پروژه تموم شد و فایل Setup برای پروژه تون ساختید باز هم متوجه این موضوع میشید که اطلاعات ثبت شده از بین نمیرن ولی فعلا تو مرحله ی دیباگ هستید و لازم نیست نگران باشید
موفق و موید باشید

RED-C0DE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 23:26 عصر
Copy to Output Directory
Do Not Copy
Copy if newer
جستجو