PDA

View Full Version : مبتدی: ذخیره عکس از webbroser(کد کپچا)

momomomo
دوشنبه 15 فروردین 1390, 15:39 عصر
با سلام در سایت خیلی گشتم اما موردی برای این نبود البته در c# چطوری میشه کد امنیتی رو که در بخش نظرات بلاگفا هست رو در برنامه نشون داد . دوم اینکه چطوری میشه کلا تصاویری که در webbroser نشون داده میشه رو دخیره کرد البته اون تصویر مورد نظر رو نه همشو؟

momomomo
سه شنبه 16 فروردین 1390, 10:06 صبح
دوستان یعنی کسی نمی دونه چط.ز میشه این کار رو کرد؟

momomomo
سه شنبه 16 فروردین 1390, 16:50 عصر
دوستان یعنی هیچ روشی برای این کار تو c#نیست:افسرده:

syntiberium
سه شنبه 16 فروردین 1390, 17:47 عصر
من قبلا هم به یه کاربر دیگه گفتم که نمی شه این کد کپتچا رو از توی صفحه کشید بیرون چون اولا آدرس فایلش در مرحله ای که توی قسمت کامنت کلیک می شه لود می شه و نمی شه اون قسمت رو حتی بعد از لود شدنش توی سورس پیدا کرد دوما هر بار که همون آدرس دوباره لود می شه عکسش تغییر می کنه . اما فقط و فقط از نظر من یه راه حل وجود داره و اونم اینه که فولدر Temporary Internet Files را چک کنید که اگر فایلی داخل یکی از فولدر های آن اضافه شد و در نام فایل کلمه ی captcha وجود داشت آدرس آن را به یک picturebox بدهید . نکته : برای سرعت بیشتر در پیدا کردن فایل باید فولدر Temporary Internet Files را خالی کنید .

momomomo
سه شنبه 16 فروردین 1390, 19:04 عصر
دوست من این پوشه دقیقا کجاست و اینکه نمیشه عکس ها رو در یه پوشه داخل خود برنامه ذخیره کرد

syntiberium
سه شنبه 16 فروردین 1390, 19:23 عصر
آدرسش اینه Documents and Settings\user name\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5 (به جای user name باید اسم اکانت ویندوزت رو بنویسی ). اینجا تمام فایل هایی که شما در اینترنت اکسپلوره می بینید مثل عکس ها و غیره توی فولدر های اینجا ذخیره می شه و وقتی اون عکس کپتچا توی webbrowser پدیدار می شه تنها جایی که می تونی پیداش کنی اینجاست و بدلیل توضیحاتی که در پست قبلی دادم هیچ راه دیگه ای هم نداره .

momomomo
سه شنبه 16 فروردین 1390, 19:34 عصر
ببخشید دوست من در وب براوزیر چگونه می توان تصاویر رو ذخیره کرد حتما برای این مسله کدی هست یعنی ذخیره کردن تصاویر

syntiberium
سه شنبه 16 فروردین 1390, 20:39 عصر
این نمونه برای ذخیره ی تصاویر توی webbrowser . اول توی درایو c یه فولدر درست کن با نام images بعد هم که برنامه رو اجرا کردی توی قسمت کامنت کلیک کن و اون button رو بزن تا ببینی که تمام عکس ها رو دانلود می کنه اما وقتی به کپتچا می رسه ارور می ده : 68347

momomomo
سه شنبه 16 فروردین 1390, 21:13 عصر
می دونی من دارم سعی می کنم یه نرم افزار ارسال نظر بنویسم اما تو بدست آوردن لینک نظر آخرین پست و این نشون دادن کد کپچا در برنامه به مشکل برخوردم

momomomo
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 01:18 صبح
پس این افرادی که کد امنیتی رو در برنامه نشون میدن چطوری اینکارو کردن اساتید یه نفر به داد برسه

momomomo
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 10:37 صبح
دوستان یعنی هیچ رقمه نمیشه این کد کپچا رو ذخیره یا به نحوی در برنامه نشون داد؟:متعجب:

ali.gol2208
سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 21:58 عصر
با سلام خدمت دوستان
من برنامه ارسال نظر به تمامی وبلاگها از جمله بلاگفا رو نوشتم اگه کسی سورس یا کمکی خواست تماس بگیرد
ALI.DARVISHI2208@CHMAIL.IR
09371199895