PDA

View Full Version : سوال: تنظیمات کنترل wizard

mehrdad85
سه شنبه 16 فروردین 1390, 12:05 عصر
سلام
دوستانی که از کنترل wizard تا حالا استفاده کردن ممنونشون میشم سوال منو پاسخ بدن
اگه داخل هر step یک table داشته باشیم و یک سری کنترل (که یک چیز کاملا طبیعیه!!!!)
و اندازه table ها در step های مختلف با هم متفاوت باشد برای اینکه همه آنها در یک جا از صفحه نمایش داده شوند باید چکار کرد؟
بذارید یک طور دیگه موضوعا مطرح کنم میخام که نمایش step ها درصفحات به اندازه اونا وابسته نباشه چه یک Step و table داخل آن کوچک باشد (سطر و کنترل کمتری داشته باشد ) و چه step و table داخل آن بزرگ باشد در یک جای صفحه نمایش داده بشه
در حالت عادی وضعیت اینطوریه که Step هایی که کوچیک هستند اون بالا قرار میگیرند step هایی که بزرگترند پایینتر قرار میگیرند و به نوعی هر کدوم یه سازی میزنند
امیدوارم تونسته باشم منظور و سوالمو درست مطرح کنم

اگر منظورمو درست متوجه نشدید بگید تا عکس واستون بذارم تا متوجه بشید

منتظر راهنمایی شما دوستان خوبم هستم
سپاسگذارم

hrz.1369
سه شنبه 16 فروردین 1390, 16:25 عصر
میشه عکسارو بزاری؟

omid_kimia
سه شنبه 16 فروردین 1390, 19:01 عصر
سلام
دوستانی که از کنترل wizard تا حالا استفاده کردن ممنونشون میشم سوال منو پاسخ بدن
اگه داخل هر step یک table داشته باشیم و یک سری کنترل (که یک چیز کاملا طبیعیه!!!!)
و اندازه table ها در step های مختلف با هم متفاوت باشد برای اینکه همه آنها در یک جا از صفحه نمایش داده شوند باید چکار کرد؟
بذارید یک طور دیگه موضوعا مطرح کنم میخام که نمایش step ها درصفحات به اندازه اونا وابسته نباشه چه یک Step و table داخل آن کوچک باشد (سطر و کنترل کمتری داشته باشد ) و چه step و table داخل آن بزرگ باشد در یک جای صفحه نمایش داده بشه
در حالت عادی وضعیت اینطوریه که Step هایی که کوچیک هستند اون بالا قرار میگیرند step هایی که بزرگترند پایینتر قرار میگیرند و به نوعی هر کدوم یه سازی میزنند
امیدوارم تونسته باشم منظور و سوالمو درست مطرح کنم

اگر منظورمو درست متوجه نشدید بگید تا عکس واستون بذارم تا متوجه بشید

منتظر راهنمایی شما دوستان خوبم هستم
سپاسگذارم
سلام
خاصیت width اون قسمتی که میخوای بزاری بزرگتر کنی درست میشه.اگه درست متوجه منظورت شده باشم

mehrdad85
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 15:58 عصر
سلام
بابت توجه همگی ممنون
لطف داری شما
مرسی که وقت میذارید
در رابطه با سوالم میتونم اضافه کنم که من میخام itemTemplate جایی که برای هر step به صورت مجزا یک سری کنترل داخل صفحه قرار میدم را به یک اندازه واحد دربیارم (حتی اگه مجبور بشم که اتین فاصله را اندازه بزرگترین اندازه ای که یک step خاص نیاز داره بذارم)
اما هر کاری میکنم میبینم که این اندازه تغییری نمیکنه