PDA

View Full Version : سوال: طراحی یه فروم مثل فروم برنامه نویس

phpweb
سه شنبه 16 فروردین 1390, 18:55 عصر
من دارم یه پرتال طراحی می کنم و می خوام یه فروم مثل فروم برنامه نویس بهش اضافه کنم.

لطفا بگید که شما برای این موراد از اول یه فروم طراحی می کنید یا اینکه از فرومهای آماده استفاده می کنید؟

لطفا فرومهای فارسی و رایگان که محبوبیت بیشتری دارن رو معرفی کنید.

همچنین لطفا بگید که اگر از فرومهای آماده استفاده کنم چطور باید رنگ و ظاهر این فروم را با رنگ و ظاهر پرتالم یک نواخت کنم؟

king-net
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:05 عصر
اگه پايين صفحه رو مي خونديد متوجه مي شديد
Powered by vBulletin® Version 4.0.8

binyaft
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:23 عصر
این نرمافزار تجاری هست و باید بخریدش ، اما بهتره mybb رو نصب کنید ، رایگان هست

UnnamE
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:30 عصر
يه چي بگم حال نكنيد
اگه جز vBulletin ميخواي چيز ديگه اي استفاده كنيد، بهتره اصلا استفاده نكنيد
يا بريد يه فروم كامل بنويسيد
نوشتن فروم هم كار هركس هست و خر كهن نميخواد، بلكه يه Base ساده و بعد Extend عاقلانه!

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 00:01 صبح
يه چي بگم حال نكنيد
اگه جز vBulletin ميخواي چيز ديگه اي استفاده كنيد، بهتره اصلا استفاده نكنيد
يا بريد يه فروم كامل بنويسيد
نوشتن فروم هم كار هركس هست و خر كهن نميخواد، بلكه يه Base ساده و بعد Extend عاقلانه!
vBulletin رایگان هست یا پولی؟

marmooz.exe
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 05:04 صبح
vbulletin پولیه اما واسه دانلود هم بیرون گذاشتن که بعده نصب اگه فرومت ریپورت بشه یا بفهمن شکایت میکنن و فرومت بسته میشه
در اینکه vbulletin از لحاظ فنّی بهترینه شکی نیست اما دیگه فک نکنم آدم تکی بشینه فروم بنویسه بهتر از Mybb بشه :)
انتخاب های زیادیم داری
Mybb
Phpbb
smf
PunBB و . . .
اینا که گفتم همه رایگان بودن :)

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 09:21 صبح
vbulletin پولیه اما واسه دانلود هم بیرون گذاشتن که بعده نصب اگه فرومت ریپورت بشه یا بفهمن شکایت میکنن و فرومت بسته میشه
در اینکه vbulletin از لحاظ فنّی بهترینه شکی نیست اما دیگه فک نکنم آدم تکی بشینه فروم بنویسه بهتر از Mybb بشه :)
انتخاب های زیادیم داری
Mybb
Phpbb
smf
PunBB و . . .
اینا که گفتم همه رایگان بودن :)

ویندوز، فتوشاپ و خیلی از نرم افزارهای دیگه هم پولی هستن ولی پول نمی دیم.

در این مورد نظر شما چیه ؟

MMSHFE
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 10:08 صبح
با سلام، بله اين برنامه ها هم پولي هستن ولي پول نميديم. مشكل اينه كه ويندوزي كه روي سيستم شما نصب هست رو نميتونن حذف كنن! اما اگه گزارش داده بشه كه فروم شما از يك نسخه غيرقانوني vBulletin داره استفاده ميكنه، از شما شكايت ميكنن و هاست شما هم براي اينكه اعتبارش رو دوست داره، فايلهاي شما رو از روي هاستش پاك ميكنه! به همين راحتي.
موفق باشيد.

UnnamE
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 10:56 صبح
اتفاقا اگه ويندوزي رو كه رو سيستم شماست گزارش بشه، نه تنها سيستم بلكه خودتون رو هم باش پاك ميكنن!!!
شده ها، باور كن!
در مورد اون فروم هايي كه دستان گفتن رايگان هست، من با همه كار كردم و هيچ كدوم چيز كاملي نيست و در آخر با چشمي اشك آلود به آغوش vbulletin باز خواهي گشت!
تعصبي هم ني ها، واقعا ميگم

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 12:53 عصر
اتفاقا اگه ويندوزي رو كه رو سيستم شماست گزارش بشه، نه تنها سيستم بلكه خودتون رو هم باش پاك ميكنن!!!
شده ها، باور كن!
در مورد اون فروم هايي كه دستان گفتن رايگان هست، من با همه كار كردم و هيچ كدوم چيز كاملي نيست و در آخر با چشمي اشك آلود به آغوش vbulletin باز خواهي گشت!
تعصبي هم ني ها، واقعا ميگم

دوست عزیز اگر نمی تونید درست راهنمایی کنید، بهتره نظری ندید.

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 12:54 عصر
با سلام، بله اين برنامه ها هم پولي هستن ولي پول نميديم. مشكل اينه كه ويندوزي كه روي سيستم شما نصب هست رو نميتونن حذف كنن! اما اگه گزارش داده بشه كه فروم شما از يك نسخه غيرقانوني vBulletin داره استفاده ميكنه، از شما شكايت ميكنن و هاست شما هم براي اينكه اعتبارش رو دوست داره، فايلهاي شما رو از روي هاستش پاك ميكنه! به همين راحتي.
موفق باشيد.
قیمت vBulletin چقدر هست؟

بقیه فرومها که رایگان هستند، کارایشون در حد vBulletin هست یا ضعیف تر هستن؟

MMSHFE
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 13:37 عصر
با سلام، فعلاً كه قيمت خريد يك نسخه جديد 285 دلار و ارتقاء نسخه قبلي به نسخه جديد 250 دلار هست (البته نسخه Suite و نسخه Classic قيمتهاش به ترتيب 195 و 175 دلار براي نسخه جديد و ارتقاء هست).
سايت رسمي vBulletin (http://www.vbulletin.com/)
كارآيي اونها هم نسبتاً بد نيست ولي vBulletin كاملتر و ايمن تر از همه است.
موفق باشيد.

khoshbakhti
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 14:20 عصر
من خودم ویبولتن بدون لایسنس نصب کردم بعد از 4 ماه هاستم رو ساسپند کردند

رفتن رو مای بی بی

بد نیست.تنها اشکال عمدش فعال نبودن اچ تی ام ال تو پاسخ سریع و ارسالاتش هست که اونم بعد یه مدت عادت میکنین

انجمن من (http://www.gharian.ir)

marmooz.exe
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 15:49 عصر
شرمنده ولی من به شخصه این کارارو یعنی نصب با کرکو اینارو دزدی میدونم :)

binyaft
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 16:18 عصر
جدا از اینکه این کار ها دزدیه و ..... ، میتونید سیستم vbulletin رو در هاست وارز نصب کنید ، بدون مشکل

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 18:17 عصر
با سلام، فعلاً كه قيمت خريد يك نسخه جديد 285 دلار و ارتقاء نسخه قبلي به نسخه جديد 250 دلار هست (البته نسخه Suite و نسخه Classic قيمتهاش به ترتيب 195 و 175 دلار براي نسخه جديد و ارتقاء هست).
سايت رسمي vBulletin (http://www.vbulletin.com/)
كارآيي اونها هم نسبتاً بد نيست ولي vBulletin كاملتر و ايمن تر از همه است.
موفق باشيد.

جایی رو سراغ ندارید که این انجمن رو فارسی کرده باشه و بصورت رایگان (بدون نیاز به لایسنس) در اختیار کاربرها قرار داده باشه؟

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 18:20 عصر
جدا از اینکه این کار ها دزدیه و ..... ، میتونید سیستم vbulletin رو در هاست وارز نصب کنید ، بدون مشکل

انجمن اصلی به زبان انگلیسی هست و انجمنهای ایرانی به زبان فارسی، اگر از انجکن هایی که کاربرها تغییر دادن و فارسی کردن استفاده کنم باز هم می تونن انجمن رو از سرور حذف کنن؟

binyaft
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 18:37 عصر
ربطی نداره ، اسکریپت اصلی مال شرکت vbulletin هست :چشمک:

UnnamE
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 18:37 عصر
دوست عزیز اگر نمی تونید درست راهنمایی کنید، بهتره نظری ندید.

راس ميگي!
تو ميخواي دزدي كني من چكارم؟
دوستان هم دارن كمك ميكنن، يكي قلاب ميگره، يكي گوني!
به دزدي ات برس ;)

MMSHFE
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 19:17 عصر
با سلام، اين اسكريپت بصورت نال شده توي سايت p30vel.ir موجوده ولي مسئله سر اينه كه اگه نسخه اصلي رو با پشتيباني بگيرين، خودشون ترجمه به زبانهاي مختلفش رو هم دارن.
موفق باشيد.

phpweb
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 19:42 عصر
با سلام، اين اسكريپت بصورت نال شده توي سايت p30vel.ir موجوده ولي مسئله سر اينه كه اگه نسخه اصلي رو با پشتيباني بگيرين، خودشون ترجمه به زبانهاي مختلفش رو هم دارن.
موفق باشيد.

من می خوام برای مشتری هام این فروم رو نصب کنم و دادن 300 هزارتومن برای این فروم برام صرفه اقتصادی نداره. مگر اینکه با یک خرید بتونم اون رو برای هر کدوم از مشتری هام نصب کنم.

نسخه های نال شده معمولا غیر قانونی هستن. من دنبال نسخه ای می گردم که رایگان هست و شبیه انجمن اصلی باشه (همه امکانات نسخه اصلی رو داشته باشه).

همچین نسخه ای رو سراغ ندارید؟

رضا قربانی
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 00:04 صبح
من mybb رو پیشنهاد می کنم.
بدون هیچ دردسری - آموزش و پلاگین و هر چی بخوایی هم این سوپر مارکت بغلی داره
واسه مشتری همین کافیه ، مفت کار کردن دیگه بسه:لبخند: یه کم پول بگیر
تو بازار بیافتی می بینی که چقدر بزن بزنه - جوملا رایگان رو به عنوان طراحی یک وب سایت بسیاز عظیم به یک شرکت با قیمت 2 میلیون فروختن و یارو میاد پیش ما می گه این قسمتش خرابه و بعد قضیه و....
mybb رو نصب کن ، تقریبا ادمینش مثل وی بولژن هست

MMSHFE
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 00:07 صبح
با سلام، فكر كنم براي خريد License بيش از يك عدد، در خريدهاي بعدي تخفيف خوبي بگيرين. بخصوص در مورد نسخه Suite اينطور به نظر مياد.
موفق باشيد.

phpweb
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 00:35 صبح
با سلام، فكر كنم براي خريد License بيش از يك عدد، در خريدهاي بعدي تخفيف خوبي بگيرين. بخصوص در مورد نسخه Suite اينطور به نظر مياد.
موفق باشيد.

ولی با تمام این کاهش قیمت، امکان خریدش نیست.

اسکریپت رایگان با شرایطی که گفتم سراغ ندارید؟

phpweb
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 00:37 صبح
من mybb رو پیشنهاد می کنم.
بدون هیچ دردسری - آموزش و پلاگین و هر چی بخوایی هم این سوپر مارکت بغلی داره
واسه مشتری همین کافیه ، مفت کار کردن دیگه بسه:لبخند: یه کم پول بگیر
تو بازار بیافتی می بینی که چقدر بزن بزنه - جوملا رایگان رو به عنوان طراحی یک وب سایت بسیاز عظیم به یک شرکت با قیمت 2 میلیون فروختن و یارو میاد پیش ما می گه این قسمتش خرابه و بعد قضیه و....
mybb رو نصب کن ، تقریبا ادمینش مثل وی بولژن هست

سلام مهندس، یه مدت غیبت داشتی. در ضمن هنوز خبری از سایتت نشده . . . . .

در مورد mybb بعضی از دوستان گفتن که کارایش نسبت به وی بیولنت خیلی کمتر هست.

رضا قربانی
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 00:44 صبح
سلام مهندس، یه مدت غیبت داشتی. در ضمن هنوز خبری از سایتت نشده . . . . .

در مورد mybb بعضی از دوستان گفتن که کارایش نسبت به وی بیولنت خیلی کمتر هست.

افتادی توی کارو واسه خودت شاهی شدی :بوس:

بابا انجمن واسه چه کاری هست بهم بگو تا بهت بگم خوبه یا نه .

رضا قربانی
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 01:01 صبح
تبلیغ نباشه
اینارو ببین
اینا همه مای بی بی هستن :لبخند:
http://forum.webalfa.net/
http://forum.patoghu.com/forum66.html
http://u4u.ir/forum/index.php

کلی هم قالب زیبا و رایگان داره
مثل یک نمونه http://www.progpars.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%DB%8C/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%DB%8C/

بعدش کلی هم مطلب داره و در مورد امنیت و پلاگین و ... باید یه جست و جوی کامل در موردش بزنی