PDA

View Full Version : سوال: طراحی سایت ساده با PHP

Homayoon-T
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:31 عصر
با سلام خدمت دوستان
من یه مبتدی داخل PHP هستم و میخوام یکی کمکم کنه یه سایت ساده طراحی کنم...
اگه یکی از دوستان آموزش طراحی یه سایت ساده که واسش سیستم پست دادن (البته با تکست ادیتور) بزاره و توضیح بده در مورد کدش ممنون میشم.
با تشکر از شما :قلب:

marmooz.exe
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 05:08 صبح
مبتدی یعنی در چه حد؟ :لبخندساده:
این رو برای کار مشخصّی میخواید یا کلا قصد یاد گرفتن PhP رو دارید؟

Homayoon-T
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 17:20 عصر
قصد یادگرفتن PHP رو دارم ...
ممنون میشم هر چه زودتر یکی از دوستان پاسخ بدهد!
با تشکر از شما

Mr.Moghadam
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 17:55 عصر
آموزش مرحله به مرحله PHP از پايه با مثال (http://barnamenevis.org/showthread.php?269194-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-PHP-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84)

Homayoon-T
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 23:06 عصر
سلام
دوست عزیز من آموزش PHP نخواستم من گفتم یکی از دوستان بیاد یه سایت ساده طراحی کنه به همراه توضیح برای شروع طراحی سایت!
با تشکر

رضا قربانی
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 23:38 عصر
با سلام خدمت دوستان
من یه مبتدی داخل PHP هستم و میخوام یکی کمکم کنه یه سایت ساده طراحی کنم...
اگه یکی از دوستان آموزش طراحی یه سایت ساده که واسش سیستم پست دادن (البته با تکست ادیتور) بزاره و توضیح بده در مورد کدش ممنون میشم.
با تشکر از شما :قلب:
داداش ، چقدر جالبه ، باحالی مگه نه :لبخند:
خب ببین شما اگه گواهینامه نداشته باشی و هنوز ندونی دنده 1 کامیون چطوری جا می ره آیا می تونی روی کامیون رانندگی کنی ؟

اول باید قالب نویسی رو به خوبی یاد بگیری و مفهوم کلی کد نویسی که شما (جواب)؟؟
بعد میایی html رو اگر علاقه باشه طی دو هفته می تونی یاد بگیری که شما ؟؟؟
بعد از این مرحله می ری روی قالب نویسی با CSS که شما ؟؟؟؟
و در نهایت می تونی حالا mysql و php رو با همی یاد بگیری ، اگر علاقه باشه می تونی به مدت طولانی یاد بگیری ولی بازم هر چی می ری جولوتر می بینی هیچی بلد نیستی که شما ؟؟؟؟؟
و در کنار اینها هم می تونی js و jquery رو برای زیبایی قالب و بسیاری از کارهای دیگه بزنی توی رگ که شما ؟؟؟؟؟؟

و در نهایت ببخشید که شوخی کردم ولی به خدا اینا همه حقیقته :خجالت:

موفق باشی دوست من

Homayoon-T
یک شنبه 21 فروردین 1390, 16:38 عصر
داداش ، چقدر جالبه ، باحالی مگه نه :لبخند:
خب ببین شما اگه گواهینامه نداشته باشی و هنوز ندونی دنده 1 کامیون چطوری جا می ره آیا می تونی روی کامیون رانندگی کنی ؟

اول باید قالب نویسی رو به خوبی یاد بگیری و مفهوم کلی کد نویسی که شما (جواب)؟؟
بعد میایی html رو اگر علاقه باشه طی دو هفته می تونی یاد بگیری که شما ؟؟؟
بعد از این مرحله می ری روی قالب نویسی با CSS که شما ؟؟؟؟
و در نهایت می تونی حالا mysql و php رو با همی یاد بگیری ، اگر علاقه باشه می تونی به مدت طولانی یاد بگیری ولی بازم هر چی می ری جولوتر می بینی هیچی بلد نیستی که شما ؟؟؟؟؟
و در کنار اینها هم می تونی js و jquery رو برای زیبایی قالب و بسیاری از کارهای دیگه بزنی توی رگ که شما ؟؟؟؟؟؟

و در نهایت ببخشید که شوخی کردم ولی به خدا اینا همه حقیقته :خجالت:

موفق باشی دوست من

نه به نظرم اینایی که گفتین نیازه حالا ببینید من چیا بلدم!

1- HTML بلدم Css استایل دهی بلدم ولی موقع طراحی سایت با مشکل مواجه میشم!
2- PHP , Mysql تلفیقی از هر دو رو تا طراحی یه سایت ساده بلدم که بتونم پست بدم!
3- Jquery بلد نیستم اول باید برم جاوا اسکریپت رو در حد حرفه ای تر یاد بگیرم عزیز برادر :لبخند:

در کل اینا آماری بود که من دادم و میخوام یه سایت طراحی کنم که سیستم پست دادنش یکم پیشرفته تر باشه و امکاناتش یکم بیشتر باشه و مقاله ای تا حالا ندیدم بیاد اصول طراحی سایت با کد نمونه رو قدم به قدم تا ساخت یه سایت ساده جلو بره!

و سایت هام رو هم که رو لوکال هاست یا با EasyPHP یا Xampp بالا میارم :چشمک:
OOP هم کار کردم ولی دوست دارم فعلا تو این روال کار کنم بعد OOP کد نویسی کنم...
خوب حالا دوستان یه راهنمایی تکمیلی بکنن ممنون میشم!

arashaliz
دوشنبه 22 فروردین 1390, 16:14 عصر
اتفاقا پیشنهاد خوبیه میشه یک پروژه ایجاد کرد و هر کسی نظراتش رو بگه و کلا کار خوبیه برای تازه کار ها که کد نویسی رو بلدند ولی برای طراحی و چیاده سازی مشکل دارند
به عنوان مثال خود من چند تا مشکل دارم که کسی جواب درست حسابی نمیده
تا نظر بقیه دوستان چی باشه.

Homayoon-T
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 21:40 عصر
سلام
حالا که هممونن اتفاق نظر داریم بهتره که یکی از دوستان شروع کنه و توضیح بده یه پروژه رو!
با تشکر

Homayoon-T
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 16:15 عصر
دوستان کسی نیست کمک کنه؟
خیلی گذشته ها ... !

Homayoon-T
جمعه 26 فروردین 1390, 15:45 عصر
سلام

دوستان کسی نیست به این موضوع رسیدگی کنه؟

hossin.esm
جمعه 26 فروردین 1390, 16:00 عصر
سلام
منظورت از پروژه ساده چیست ؟ مثال؟

Homayoon-T
جمعه 26 فروردین 1390, 18:44 عصر
سلام،دوست عزیز
تمام مطالب تاپیک رو بخون متوجه میشی!
منظورم اینه که یه نفر بیاد یه سایت با PHP برنه و توضیح بده که چطور HTML رو با PHP مخلوط کرده!
با تشکر

رضا قربانی
شنبه 27 فروردین 1390, 00:08 صبح
سلام،دوست عزیز
تمام مطالب تاپیک رو بخون متوجه میشی!
منظورم اینه که یه نفر بیاد یه سایت با PHP برنه و توضیح بده که چطور HTML رو با PHP مخلوط کرده!
با تشکر
ببین داداش شما php رو نمی تونی با html مخلوط کنی !! اما بقیه چیزا رو می تونی با php مخلوط کنی.

برای مثال می خوایی یک جدول html رو در فایل php بخونی . باید از echo""; استفاده کنی

echo'<table>textttttttttttttttttttttttttt</Table';
در echo کردن هم می تونی از جفت کدیشن استفاده کنی و هم از تک !!!! اگر از جفت کدیشن استفاده کنی می تونی متغیر هم داخلش همراه با html بذاری و کارهای دیگه :

$Reza="<tr><td>text</td></tr>";
echo"<table> $Reza </Table>";
اما اگر همین رو با تک کدیشن بنویسی باید به این صورت عمل کنی :

$Reza="<tr><td>text</td></tr>";
echo'<table> '.$Reza.' </Table>';

شما در مثال های بالا Html رو با php ترکیب کردید . حالا من یه کم سبک توضیح دادم . شما می تونید قالب خودتون رو به این صورت در بیارین

Neghab69
شنبه 24 فروردین 1392, 00:22 صبح
سلام ممنون ميشم اگه اين كارو بكنيد و يك پرو‍ژه رو از اول يكي بياد توضيح بده. چون منم دقيقا همين مشكلو دارم . كدنويسي بلدم ولي نميدونم چجوري پياده سازي كنم.:ناراحت:

solduzi
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 02:26 صبح
این جوری کاری از پیش نمی ره! باید یه چند تا موضوع پیشنهاد کنید تا طبق نظر جمع (مثلا هر موضوعی بیشتر ازش تشکر شد) یک موضوع انتخاب بشه و یک یا چند نفر از اساتید گرامی شروع کنن به نوشتن و توضیحش.

نظر خود من طراحی یه آزمون آنلاینه. چون چیز جالب و تجربه جدیدی هست واسه خودم

s.mhb71
یک شنبه 05 آبان 1392, 20:44 عصر
سلام دوستان
منم مثل خییلی از دوستان قوانین php و طراحی سایت درحد مبتدی میدونم اما برای پیاده سازی یه سایت خیلی مشکل دارم ممنون میشم اگر درباره پیاده سازی یه سایت مثلا یه سایت ساده مدرسه توضیح بدید.