PDA

View Full Version : سوال: چگونه قالب سايت را آپلود كنم؟

behruz999
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 13:09 عصر
سلام لطفا" به من كمك كنيد
من به تازگي يك دامنه و فضا گرفتم و حالا براي راه اندازي سايت مشكلم اينه كه قالبي رو كه از اينترنت دانلود كردم ميخوام بعنوان قالب سايت قرار بدم و نمي دونم بايد چكار كنم لطفا منو راهنمائي كنيد؟
قالب رو در چه مسيري قرار بدم
و سئوال دوم اين كه از چه نوع قالبي استفاده كنم بهتره ( قالب طراحي شده با فلش يا پي اچ پي يا ... ) تا سايت كمترين مشكل و بيشترين سرعت رو داشته باشه؟
بسيار از راهنمائي شما متشكرم

mamali-mohammad
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 14:52 عصر
سلام
باید مشخص کنی از که سیستمی برای سایتت استفاده می کنی ( وردپرس ، موویبل تایپ ، جوملا و ... )
هر سیستم مسیر مشخص خودش رو داره

colors
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 15:08 عصر
درود

دوست من باید بسته به نوع فعالیتت قالبترو انتخاب کنی - مطمئنا هر قالبی کارایی خودش رو داره مثلا با php میتونی سایتهای پویا بسازی و با HTML تنها، میشه یک سایت ایستا رو ساخت.

و بازم باید بسته به نوع قالبت، فضا رو انتخاب کنی .

مثلا اگر از سایت ASP استفاده می کنی باید فضای ویندوز اجاره کنی
لطفا اول اینهارو مشخص کن بعد همگی به تو کمک خواهیم کرد

موفق باشید

behruz999
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 09:48 صبح
سلام و تشكر از شما دوستان
من براي سايتم از فضاي لينوكس اجاره كردم و در ضمن ميخوام در اين سايت فعاليتهائي از قبيل بازاريابي و فروش بازي انجام بدم
ممنون ميشم راهنمائيم كنيد

colors
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 14:58 عصر
دوست عزیز مراحل زیررو پیگیری کن/

شروع
اول به اینترنت وصل شو که هستی
دوم در مرورگر خود آدرس دامینتو وارد کن و یه cpanel/ به اون اضافه کن --> yousite.com/cpanel
سوم باید در کادرهای مشخص اطلاعات را وارد کنید و روی دکمه ورود ( login ) کلیک کن
چهارم وارد محیط Cpanel شده اید . الان تبهای زیادی میبینی که از تب files گزینه file manager رو بزن در کادری که باز میشه ( Web Root (public_html/www ) انتخاب و کلید GO رو بزن
پنجم باید منتظرشی وقتی صفحه جدید کامل لود شود گزینه ( Upload ) رو از منوی بالای صفحه بزن که یه صفحه جدید باز میشه.
ششم دکمه های ( Browes ) رو انتخاب کن و فایل های مدنظر برای آپلود رو انتخاب کن و اگه کلید ( Add Another Upload Box ) بزنی میتونی یه کادر ( Browes ) دیگه اضافه کنی
هفتم سایتت رو آپلود کردی آدرس دامینت رو بزن و از سایتت لذت ببر
هشتم اگه مشکلی بود در خدمتم بپرس
پایان

موفق باشی

Mr FTHEL
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 21:49 عصر
اصلاح :
دوم در مرورگر خود آدرس دامینتو وارد کن و یه cpanel/ به اون اضافه کن --> yousite.com/cpanel
ممکن هست اینو که مینوسی اتفاقی نیوفته یا شاید سی پنل پنل اصلی نباشه چون پنل های دیگه هم هست اما بیشتریا توی ایران سی پنل میزارن
و ممکن هست سی پنل باشه اما باز نکنه برای رفع این هم به صورت زیر بنویس
yourdomain.com:2082

behruz999
شنبه 20 فروردین 1390, 12:48 عصر
سلام
با تشكر از راهنمائيتون من همين كار رو كردم اما وقتي آدرس سايت رو وارد ميكنم به جاي اينكه قالب رو نمايش بده صفحه اي باز ميشه كه توش اين عبارات ذكر شده
Index of /
cgi-bin/
images/
postinfo.html
toosadmin/

colors
شنبه 20 فروردین 1390, 17:02 عصر
دوست من باید صفحه نخست یا اول خود رو به نام index ذخیره کنید.

البته اگه جواب نداد بازم اطلاع بدید تا راه حلهای دیگری ارائه بدیم.

موفق باشید

behruz999
سه شنبه 23 فروردین 1390, 08:33 صبح
بسيار ممنون مشكل حل شد

shahriar.shahrashoob
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391, 12:50 عصر
ببخشید تورو خدا کمکم کنید.چطوری سایتی که با asp.net نوشتم رو در سی پنل آپلود کنم؟

koohitch
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 23:37 عصر
من یک قالب آماده برای سایتم را تغییر داده ام که دارای پوشه های css و js می باشد آیا غیر از index فایل های داخل اینها را هم آپلود کنم؟

p30online
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 00:01 صبح
دوست خوب اگه شما سورس ها را آبدیت کردی بیا جایگزین قبلی ها کن دیگه!هر چه را که سورسش را تغییر دادای جایگزین قبلی کن