PDA

View Full Version : سوال: کار با بلوتوث

nader.golab
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 21:17 عصر
با سلام خدمت تمامی عزیزان.

من چند وقتی است که به دنبال سر نخی برای کار با بلوتوث می گردم اما متاسفانه چیزی دستگیرم نشد.
تمامی تاپتیکهای ایرانی و فارسی زبان هم کاملا ناقص و سر در گم بودن.
اما سایت های غیر فارسی زبان و خارجی بهتر به این موضوع پرداختن.اما بنده سوادم از زبان انها تهی است.

درخواستی دارم از دوستان از طرف خودم و تمامی کسانی که در این مسئله مشکل دارند.

می خواستم از اساتید و دوستان برنامه نویس عزیزمان دعوت به همکاری در مورد این موضوع و به سر انجام رساندنش را بدهم. خواهشمندم از تمامی دوستان که از صفر تا اخر را توضیح دهید و از کامپوننتهایی که باید خریداری شوند یا به پایان ما را نمی رسانند از بیان کردنش در این تاپتیک صرف نظر نمایید.

ممنون از شما دوستان عزیز

xminxmin
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 10:11 صبح
سلام
دوست من بهتر است در بکار بردن ابزار ها و امکانات فروم دقت بیشتری داشته باشید. وقتی قبل از تیتر موضوع "آموزش" را انتخاب می کنید بقیه فکر می کنند می خواهید موضوع مرتبط را آموزش دهید. بهتر است از "سوال" استفاده کنید
درضمن من برنامه کار با بلوتوث را بصورت یک پروژه تجاری بهنوان "بلوتوث انبوه" نوشته ام. گفتنش اینجا درست نیست اما باید بگویم شرکت ما در حال فروش این نرم افزار است. درصورت تمایل و خریداری اطلاع دهید
با تشکر

nader.golab
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 20:54 عصر
سلام و خسته نباشید.ممنون از راهنماییتان
من تیتر موضوع رو به این دلیل آموزش انتخاب کردم تا دوستان و عزیزان،آموخته های خود را در اینجا عنوان کنن و بقیه دوستان یاد بگیرند.

تمامی برنامه نویس ها به خاطر فکرشان پول می اورند نه به خاطر تکنیک و مهارت در برنامه نویسی.پس هر کسی از مطلبی که در ذهن دارد برای هر تاپتیکی دریغ نکند.چون فکرشان را آموزش ندادن و مهارت خود را عنوان کردن.

ممنون از تمامی برنامه نویسان فارسی زبان.

mohsencom
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 21:07 عصر
با سلام
یک کامپوننتی هست در مورد کار با بلوتوث که براتون میذارم ..شاید بدردتون بخوره:چشمک:

http://rapidshare.com/#!download|497l3|196371915|ActiveBlue_2.20.0.0_Pro fessional.rar|2075

nader.golab
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 21:14 عصر
با سلام مجدد خدمت دوست عزیزم

ممنون از لینک و راهنمایتون.آیا باید این کامپوننت رو خریداری کنیم؟؟
Samply از این کامپوننت هست؟؟
خودتون هم رو این کامپوننت کار کردین؟؟

ممنون از شما

mohsencom
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 21:32 عصر
با سلام مجدد خدمت دوست عزیزم

ممنون از لینک و راهنمایتون.آیا باید این کامپوننت رو خریداری کنیم؟؟
Samply از این کامپوننت هست؟؟
خودتون هم رو این کامپوننت کار کردین؟؟

ممنون از شما

والا خودم باهاش کار نکردم...و تا اونجایی که من میدونم این کامپوننت بهترین کامپوننتی هست که در مورد کار با بلوتوث تو این انجمن معرفی شده....نیازی هم به خریداری نیست..کاملا رایگانه....sample ی هم ندیدم تا براتون بذارم...شاید باشه

با تشکر

SilverGold
دوشنبه 13 شهریور 1391, 23:14 عصر
با سلام
یک کامپوننتی هست در مورد کار با بلوتوث که براتون میذارم ..شاید بدردتون بخوره:چشمک:

http://rapidshare.com/#!download|497l3|196371915|ActiveBlue_2.20.0.0_Pro fessional.rar|2075

سلام دوست عزیز این رمز میخواد فایل زیپ شده است لطفا اطلاع بدهید