PDA

View Full Version : مهم بودن عرض کریستال ریپورت جهت نمایش فیلد های مربوطه.

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 00:45 صبح
بچه ببینید من 15 تا فیلد دارم که که باید همشونو تو کریستال ریپورت یکجا نشون بدم و ازشون پرینت بگیرم . اما مشکل اینه که من باید اندازه ای متناسب با مقدار های داخل فیلد رو در نظر بگیرم اما هرچقدر هم به حداقل برسه بازهم نمیشه 15 تا فیلد رو تو کریستا ریپورت جا داد . آیا روشی هست که بشه این مشکل رو بر طرف کرد . مثلا خصوصیتی چیزی . خیلی ممنون میشم کمکم کنین.

mmd2009
جمعه 19 فروردین 1390, 03:16 صبح
با سلام.

شما اول چک کنن ببین تو حالت عریض شده صفحه میشه اینکارو کرد یا نه اگر شد که هیچی و اگر نشد یک راه هست اونم اینه که طوق ردیفت رو بیشتر کنی و اطلاعات رو تو چند ستون بذاری بطوری که مثلا 15 / 3 = 5 یعنی هر ردیف 5 تا فیلد داشته باشه و تو 3 ردیف بذارشون مثلا مثل عکس ضمیمه :

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 04:25 صبح
راستش اینی که گفتین جالب بود . اما ایا راه درستی هست چون یک سازمانی همه ای موارد رو میخاد . من تنها راهم همینه . و مطمئن هستید که با ید همین شکلی باشه؟ ممنون

mmd2009
جمعه 19 فروردین 1390, 05:53 صبح
شما تو راه دارید اول اینه مثل کارنامه نهایی دانشجویان صفحه خودتون رو عریض کنید یا مثل عکس ضمیمه که براتون گذاشتم عمل کنید

موفق باشید.

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 13:08 عصر
عریضکه نمیشه کریستال . بالا به پایین میشه و لی از defult هم بیشتر نمیشه . چپ و راستش زیاد نمیشه . میمونه اون راهی که شما گفتین دیگه .