PDA

View Full Version : backup and restor با استفاده از بانک اکسس 2010 که پسوندش accdb هست منو با مشکلاتی ..

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 05:40 صبح
backup and restor با استفاده از بانک اکسس 2010 که پسوندش accdb هست منو با مشکلاتی مواجه کرده . راستش برای اکسس2007 و 2003 مشکلی با کپی نداشتم اما الان دارم .
FIle.copy () نمکنه اطلاعاتمو . یعنی نمی تونم back up بگیرم و از یه بانک دیگه هم واسه بازگردانی استفاده میکنم باز هم جواب نمبده و اطلاعات جابجا نمی شن. قبلا با پسوند mdb مشکل نداشتم. البته ابنهابب که میگم انجام نمیشه فرض من بر اینه که 2010 یه جور مشکل داره

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 13:31 عصر
if (textBox1.Text.Trim() == "")
{
MessageBox.Show("نام فایل پشتیبان را وارد کنید", "توجه", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Exclamation);
btnBrowse.Focus();
return;
}

try
{
File.Copy("DbSardar.accdb", textBox1.Text, true);
MessageBox.Show("پشتیبان گیری انجام شد", "پیام", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information);
}
catch
{
MessageBox.Show("پشتیبان گیری با خطا مواجه شد", "خطا", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Error);
}
بچه یه دستی برسونین . ممنون

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 16:24 عصر
کسی نبود کمک کنه؟

ircast
جمعه 19 فروردین 1390, 18:40 عصر
کسی نبود کمک کنه؟

فکر کنم این خط رو این جوری بنویسی جواب بگیری

File.Copy(Application.StartupPath + "\DbSardar.accdb", textBox1.Text, true);

AlgorithmX
جمعه 19 فروردین 1390, 21:55 عصر
backup and restor با استفاده از بانک اکسس 2010 که پسوندش accdb هست منو با مشکلاتی مواجه کرده . راستش برای اکسس2007 و 2003 مشکلی با کپی نداشتم اما الان دارم .
FIle.copy () نمکنه اطلاعاتمو . یعنی نمی تونم back up بگیرم و از یه بانک دیگه هم واسه بازگردانی استفاده میکنم باز هم جواب نمبده و اطلاعات جابجا نمی شن. قبلا با پسوند mdb مشکل نداشتم. البته ابنهابب که میگم انجام نمیشه فرض من بر اینه که 2010 یه جور مشکل داره

دوسته گلم اکسس هم مثل SQL امکان بکاپ گیری داره؟
می شه بگی پشتیبان گیری چطوری با اکسس 2007 کردی؟
آیا مشکلی نداشت؟

RIG000
جمعه 19 فروردین 1390, 22:57 عصر
اره عزیزم . میشه . من یه جا اشتباه میکردم و الانم مشکلمو پیدا کردم . حل شد. من برعکس بقیه اصلا از sql خوشم نمیاد Access یه چیز دیگست . مشکلی هم نداره.

AlgorithmX
شنبه 20 فروردین 1390, 16:17 عصر
اره عزیزم . میشه . من یه جا اشتباه میکردم و الانم مشکلمو پیدا کردم . حل شد. من برعکس بقیه اصلا از sql خوشم نمیاد Access یه چیز دیگست . مشکلی هم نداره.

پس میشه یه راهنمایی جامع با سورس لطف کنید چون به کارم خیلی می آد (ممنون میشم!)

RIG000
شنبه 20 فروردین 1390, 21:18 عصر
بهم ایمیل بزن و پیگر باش راستش کمی وقت خالی ندارم . یه نمونه میسازم و بهت میدم دوست عزیز .
as_siahbil@yamil.com . در ضمن بگو کی هستی و از برنامه نویسی .
موفق باشی .