PDA

View Full Version : سوال: خطا در اجرای برنامه

ma.rad
جمعه 19 فروردین 1390, 14:29 عصر
وقتی میخوام برنامه را اجرا کنم این خطا رو میده
البته برنامه اجرا میشه
Error 1 Unable to find manifest signing certificate in the certificate store. qwe
دوستان راهنمایی کنن

morteza271
جمعه 19 فروردین 1390, 14:36 عصر
کار زیر رو انجام بده :

برای رفع خطای فوق باید در Solution Explorer بر روی نام پروژه کلیک راست کنیم و سپس گزینه Properties را انتخاب کنیم، با این کار تب جدیدی باز می شود که در آن تب نیز بر روی تب signing را انتخاب کرده و تیک گزینه ی

sign the ClickOnce manifests رو برمی داریم.

ma.rad
جمعه 19 فروردین 1390, 14:45 عصر
دلیل این خطا رو میدونید چیه؟

ma.rad
جمعه 19 فروردین 1390, 14:51 عصر
حالا دو تاخطا ی دیگه میده:
Error 1 Problem generating manifest. The process cannot access the file 'C:\Users\ava\Desktop\qwe2\qwe\*.mdf' because it is being used by another process. qwe
Error 2 Problem generating manifest. The process cannot access the file 'C:\Users\ava\Desktop\qwe2\qwe\*_log.ldf' because it is being used by another process. qwe

morteza271
جمعه 19 فروردین 1390, 14:51 عصر
راستش نه ولی من خودم یه بار که ویندوزم رو عوض کردم این مشکل پیش اومد که بعد فهمیدم باید این کار رو بکنم ولی احتمالا به خاطر تغییر ورژن Visual باشه!

morteza271
جمعه 19 فروردین 1390, 14:58 عصر
حالا دو تاخطا ی دیگخ میده:
Error 1 Problem generating manifest. The process cannot access the file 'C:\Users\ava\Desktop\qwe2\qwe\*.mdf' because it is being used by another process. qwe
Error 2 Problem generating manifest. The process cannot access the file 'C:\Users\ava\Desktop\qwe2\qwe\*_log.ldf' because it is being used by another process. qwe

این خطا مریوط به اینه که دیتابیستون در حال استفاده هست و برنامه نمیتونه اونو باز کنه که فک کنم با یه ری استارت درست بشه.

vira1368
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 02:06 صبح
این قسمت برای debug کردن پسورد میزاره ولی یه سوال: وقتی هر کی میتونه غیرفعالش کنه چه مزیتی داره؟