PDA

View Full Version : سوال: دخیره کردن درون word با استفاده #C

A.Michael
شنبه 20 فروردین 1390, 17:45 عصر
سلام و درود بر همه دوستان
خواهشمندم در این ضمینه اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید. من دارم روی یک برنامه اندیکاتور کار میکنم

از درون برنامه ا م Microsoft word را باز کردم و متن مورد نظر را در داخل آن تایپ کردم حالا میخواهم وقتی کاربر تغییرات مورد نظرش را درون Microsoft word داد من برای آن نامه یک شماره بزنم و درون دیتابیسم ذخیرش کنم
سوال اینجاست که من چگونه باید اینکار رو بکنم ؟

آیا با دکمه save که در Microsoft word هست میشه اینکار رو بکنم ؟
یا باید دکمه save درون درنامه من باشد ؟ که اگر اینطوری باشه دکمه save در Microsoft word را چگونه غیر فعال کنم ؟
لطفا روش کار را توضیح دهید .. خودم هیچ ایده ای ندارم (:

A.Michael
یک شنبه 21 فروردین 1390, 10:35 صبح
دوستان هرگونه کمک و راهنمایی بشدت میتونه مورد استفاده قرار بگیره ....

اگر مطلبی به ذهنتان میرسد لطفا دریغ نفرمایید هرچند اگر کوچک باشد ...خودم الان هنگیدم :ناراحت:

ahrimaneahurai
یک شنبه 21 فروردین 1390, 10:43 صبح
فایل ورد رو به باینری تبدیل کنید و داخل دیتابیستون ذخیره کنید اما حجم دیتابیستون زیاد میشه
میتونید هم فایل رو در پوشه های مخصوص خودتون کپی کنید با آی دی ای که بهش تو دیتابیس میدید ذخیره کنید و آدرسش رو توی دیتابیس ذخیره کنید

A.Michael
یک شنبه 21 فروردین 1390, 16:18 عصر
سپاس ahrimaneahurai جان ...از توجه به این مشکل

آقا راه اول که نه ....خودت گفتی چی میشه ...اما در مورد راه دوم که فیلی خوب هست یک نکته وجود داره و اون اینکه
اینکار باید زمانی بشه که اپراتور دکمه save تو word را بزند حالا من تو برنامم از کجا بفهمم اون کی فایل رو دخیره کرده ؟ که بعدش من مشخصاتش رو به دیتابیس اضافه کنم ؟

قبلش مسلما نمی تونم اینکار رو بکنم چون ممکنه اپراتور وسط انجام کارهاش در word به هر دلیلی پشیمان بشه و کار رو کنسل کنه و بیاد بیرون

آقا باز هم ممنونم از راهنمایی

soheyl_f
دوشنبه 22 فروردین 1390, 17:08 عصر
جوابت اینجاست: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa192546%28v=office.11%29.aspx