PDA

View Full Version : اضافه کردن یک فایل به داخل خود فایل اجرایی برنامه {{{فوری}}}

sabloger
دوشنبه 22 فروردین 1390, 05:45 صبح
با سلام خدمت دوستان و استاید محترم

میخوام یک فایل(مثل یک عکس) رو از کاربر در زمان اجرا بگیره و به داخل فایل خود برنامه بیاره تا در اجرای بعدی ازش استفاده کنم
از استاید هرکس بلده لطفا در اختیار بنده و دیگر دوستان قرار بده
خیلی خیلی ممنون

موفق و شاد باشید:قلب:

azaditafakor
دوشنبه 22 فروردین 1390, 07:10 صبح
فکر نمیکنم فایل exe بسته شده رو بتونی اینجوری بهش چیزی وارد کنی. (میشه در شرایط خاص ویرایش کرد)
خوب عکس رو بریز تو فولدرش تا ازش استفاده کنه .
یه فایل تنظیمات بذار آدرسها رو تو اون نگه دار.

sabloger
دوشنبه 22 فروردین 1390, 21:33 عصر
فکر نمیکنم فایل exe بسته شده رو بتونی اینجوری بهش چیزی وارد کنی. (میشه در شرایط خاص ویرایش کرد)
خوب عکس رو بریز تو فولدرش تا ازش استفاده کنه .
یه فایل تنظیمات بذار آدرسها رو تو اون نگه دار.

سلام دوست عزیز
نه من اینکار رو نمیخوام
میخوام مثل برنامه های setup فایلم رو توی خود exe یا یه نسخه از اون بریزم

با تشکر

sabloger
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 19:26 عصر
!!!!Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp

shadi khanum
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 19:46 عصر
کلا تا حالا برنامه ای اینجوری که میگی دیدی؟ آخه فک نکنم اصلا اصولی باشه. بهتر یه folder کنار Exe داشته باشی واسه اینکار و به اون اضافه کنی

sabloger
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 21:37 عصر
کلا تا حالا برنامه ای اینجوری که میگی دیدی؟ آخه فک نکنم اصلا اصولی باشه. بهتر یه folder کنار Exe داشته باشی واسه اینکار و به اون اضافه کنی

؟؟؟؟؟؟؟
با winrar یا 7zip کار کردید تا حالا؟؟

shadi khanum
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 22:47 عصر
یعنی شما میتونی یه عکس رو به Exe خود برنامه Winrar اضافه کنی و بعدا تو اجراهای بعدی winrar از اون عکس استفاده کنی؟!

sabloger
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 23:26 عصر
یعنی شما میتونی یه عکس رو به Exe خود برنامه Winrar اضافه کنی و بعدا تو اجراهای بعدی winrar از اون عکس استفاده کنی؟!

دوست عزیز
این گونه برنامه ها به شیوه ای که بنده دنبالش هستم، اون فایل ها رو به فایل exe اضافه میکنن و یک فلاگ یا چیزی شبیه به اون برای مشخص کردن این موضوع در فایل فرار میدن و اون فایل exe موقع اجرا میبینه اگه فلاگ موجود بود میره و فایل ها رو از اون جای مشخص میخونه
یکی از اون روش ها هم اینه که به آخر فایل اضافه کنیم و با کمی دستکاری در هدر فایل کنترلش رو توی دست خودمون بگیریم

امادوارم جواب قبلیم رو خدایی ناکرده به توهین برداشت نکرده باشید

موفق باشید

منتظر کمکهای اساتید محترم هم هستم

ژوپیتر
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 23:45 عصر
با توجه به المانهای مختلف فایلهای exe مثل checksum و header و overlay و خیلی چیزهای دیگه، باید با قرار دادن هر فایل در فایل exe در کلیه متغییرها تغییر ایجاد کنید و کار بسیار پر درده سریه.
کامپوننت های winzip و winrar در اینترنت به وفور هست، حتما با اونها به نتیجه میرسید.

sabloger
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 23:55 عصر
با توجه به المانهای مختلف فایلهای exe مثل checksum و header و overlay و خیلی چیزهای دیگه، باید با قرار دادن هر فایل در فایل exe در کلیه متغییرها تغییر ایجاد کنید و کار بسیار پر درده سریه.
کامپوننت های winzip و winrar در اینترنت به وفور هست، حتما با اونها به نتیجه میرسید.

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم اما بنده 98% پروژم رو خودم انجام دادم و میخوام حتی الامکان همین درصد باقی بمونه، چون پروژه بنده صرفا یک پروژه تحقیقاتیه و در یک کلام میخواهم یاد بگیرم!!!

بازم منتظر کمکاتون هستم

Ninja4Virus
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 21:01 عصر
با سلام خدمت دوستان و استاید محترم

میخوام یک فایل(مثل یک عکس) رو از کاربر در زمان اجرا بگیره و به داخل فایل خود برنامه بیاره تا در اجرای بعدی ازش استفاده کنم
از استاید هرکس بلده لطفا در اختیار بنده و دیگر دوستان قرار بده
خیلی خیلی ممنون

موفق و شاد باشید:قلب:

سلام
خوب اگه بخوای یه راهی رو من پیشنهاد میکنم.
یه سری به این لینک بزن ببین نتیجه میگیری.
البته فراموش نشه این کارو باید دستی انجام بدی.
حالا اگه برات کار کرد تبدیلش به اتوماتیک چندان سخت نیست.
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=46742