PDA

View Full Version : طریقه انجام پروژه به صورت گروهی

BehinAfzar
سه شنبه 23 فروردین 1390, 08:18 صبح
سلام
من پروژه هایی رو انجام دادم ولی همه اونها به صورت تک نفره بوده حالا میخوام به صورت گروهی کار کنم ولی طریقه کار به صورت گروهی رو بلد نیستم یعنی اگه بخواهیم دو نفره یک پروژه رو انجام بدیم هر نفر با استاندارد خودش از برنامه نویسی و طراحی بانک اطلاعاتی کار میکنه و شاید ممکن باشه همه جدول های بانک به هم متصل بشه و اون وقته که ممکنه در پایان کار به مشکل های اساسی برسن. و شاید مجبور بشن قسنتی از کار رو دوباره انجام بدن
چطوری میشه این کار گروهی رو بدون مشکل انجام داد
با تشکر

BehinAfzar
سه شنبه 23 فروردین 1390, 19:54 عصر
سلام
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟

SianiD
سه شنبه 23 فروردین 1390, 20:01 عصر
سلام
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟

دوست عزیز شما باید با کلاس ها کار کنید . برنامتون رو با Dll بنویسید . فکر کنم آموزشش رو داشته باشم اگر متوجه منظورم نشدی فایل رو واستون ضمیمه کنم

BehinAfzar
سه شنبه 23 فروردین 1390, 20:07 عصر
سلام
من کلا با کلاس کار میکنم ولی نمیدونم منظور شما هم همینه یا چیز دیگه ای هست!؟

SianiD
سه شنبه 23 فروردین 1390, 20:13 عصر
سلام
من کلا با کلاس کار میکنم ولی نمیدونم منظور شما هم همینه یا چیز دیگه ای هست!؟

ببین تو پروژه add new item میکنی بعد یه Class Library انتخاب میکنی و اونجا خروجی Dll میگیری بعد از تموم شدن کد نویسیت . بعد همه Dll هارو جمع میکنید و بعنوان کانپوننت ازشون استفاده میکنید

SianiD
سه شنبه 23 فروردین 1390, 20:19 عصر
68639
اینم آموزشش

BehinAfzar
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 07:18 صبح
ببین تو پروژه add new item میکنی بعد یه Class Library انتخاب میکنی و اونجا خروجی Dll میگیری بعد از تموم شدن کد نویسیت . بعد همه Dll هارو جمع میکنید و بعنوان کانپوننت ازشون استفاده میکنید

سلام
من برای کد نویسی زیاد مشکل ندارم و همه پروژه هم که کد نویسی نیست
کارهایی مثل تحلیل و طراحی دیتابیس هم میتونه مشکلات زیادی در کار گروهی ایجاد کنه!