PDA

View Full Version : سوال: كامپوننت اماده براي اوقات شرعي

sara_mp
سه شنبه 23 فروردین 1390, 13:26 عصر
سلام
من يه كامپوننت اماده براي اوقات شرعي واسه سايتم مي خام البته ميخام اكثر شهر هاي ايران رو داشته باشه
مثلا با انتخاب يه استان شهرهاي اون استان رو نشون بده و با انتخاب شهر اوقات شرعيش رو نشون بده .
ممون:لبخندساده:

jaykob
سه شنبه 23 فروردین 1390, 13:37 عصر
سلام
من يه كامپوننت اماده براي اوقات شرعي واسه سايتم مي خام البته ميخام اكثر شهر هاي ايران رو داشته باشه
مثلا با انتخاب يه استان شهرهاي اون استان رو نشون بده و با انتخاب شهر اوقات شرعيش رو نشون بده .
ممون:لبخندساده:

سلام می تونید از کامپوننت ضمیمه شده استفاده کنید .

hlikehamed
سه شنبه 23 فروردین 1390, 13:40 عصر
سلام
دوست عزیز قبل از تاپیک زدن یه جستجو کنید.

http://barnamenevis.org/showthread.php?281130-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C

موفق باشید.

sara_mp
سه شنبه 23 فروردین 1390, 14:22 عصر
ممنون از كمكتون
فقط دو تا سوال مونده يكي اين كه ميشه بگيد چه جوري اين رو تو سايتم بزارم من قالب سايتم يه جدوله و مي خام اين كامپوننت رو تو يكي از خونه هاي جدول بزارم و دوميش هم اين كه ميشه چند تا شهر ديگه رو به اين كامپوننت اضاف كرد ؟

sara_mp
سه شنبه 23 فروردین 1390, 19:01 عصر
يكي كمك كنه خيلي فوريه :افسرده:

jaykob
سه شنبه 23 فروردین 1390, 19:45 عصر
يكي كمك كنه خيلي فوريه :افسرده:

سلام شما باید در Div که می خواهید از این اسکریپت استفاده کنید خط زیر رو قرار بدید :

<script type='text/javascript' src='azan.js'></script><script language=javascript>function pz() {};init();document.getElementById('cities').select edIndex=12;coord();main();</script>

hlikehamed
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 08:55 صبح
یادتون نره قبلش اسکریپت و عکس رو هم به پروژه اضافه کنید.:چشمک:

sara_mp
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 09:31 صبح
من اين فايل ها رو تو مسير اصلي پروژم كپي كردم و كد بالا هم به تگ div اضاف كردم ولي فقط عكسه لود ميشه و اعدام و ارقام مربوط به اوقات شرعي رو نشون نميده
بايد چيكار كنم؟

jaykob
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 15:08 عصر
من اين فايل ها رو تو مسير اصلي پروژم كپي كردم و كد بالا هم به تگ div اضاف كردم ولي فقط عكسه لود ميشه و اعدام و ارقام مربوط به اوقات شرعي رو نشون نميده
بايد چيكار كنم؟

لینک آدرس فایل azan.js را چک کنید که در پوشه درستی کپی کرده باشید . در صورت درست بودن نباید مشکلی باشه ...

sara_mp
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 15:56 عصر
ممنون حل شد ولي يه مشكل وجود داره اين كامپوننت بر مبناي ساعت قديم كار ميكنه يعني برا شش ماه دوم ساله :ناراحت: