PDA

View Full Version : سوال: چطوری میشه Id کنترل های بکار رفته در صفحات سایت های دیگرو به دست آورد؟

behzad1367
چهارشنبه 24 فروردین 1390, 21:52 عصر
سلام دوستان.آیا میشه Id کنترل های صفحات سایت های دیگه و یا اطلاعات داخل اونها رو خوند و در سایت خودمون بکار برد؟
مثلا من میخوام هر عکسی که در فلان سایت قرار میگیره بصورت خودکار همون عکس در سایت منم نمایش داده بشه و یا هر خبری که روی اون سایت میاد سایت من اون خبرا رو بهشون دسترسی داشته باشه
چطور میشه این کارو کرد؟

behzad1367
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 18:23 عصر
دوستان یه تحرکی از خودتون نشون بدید

pcseven
دوشنبه 29 فروردین 1390, 01:01 صبح
سلام دوستان.آیا میشه Id کنترل های صفحات سایت های دیگه و یا اطلاعات داخل اونها رو خوند و در سایت خودمون بکار برد؟
مثلا من میخوام هر عکسی که در فلان سایت قرار میگیره بصورت خودکار همون عکس در سایت منم نمایش داده بشه و یا هر خبری که روی اون سایت میاد سایت من اون خبرا رو بهشون دسترسی داشته باشه
چطور میشه این کارو کرد؟

در رابطه با درج مطالب سایتهای دیگر روش استاندارد اینه که اگر سرویسهایی نظیر RSS رو در اختیارتون قرار می دهند، از RSS استفاده کنید.
در غیر اینصورت باید فایل HTML مربوطه را پردازش کرده و با استفاده از Regex اطلاعات مورد نظر خودتان را استخراج نمایید.

اطلاعات بیشتر (http://www.google.com/search?q=asp.net+c%23+regex&ie=utf-8&oe=utf-8)