PDA

View Full Version : اکستراکت فایل های zip دارای پسورد به وسیله php

love.php
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 16:56 عصر
ا سلام و احترام
به سوال نسبتاً سختی دارم که در فروم های مطرح جهان هم جواب مشخصی نداشتن ولی دوست دارم شما دوستان ایرانی عزیز کمکم کنید.

من می خواهم فایل های زیپ دارای پسورد را اکستراکت کنم .
2 دستور پیدا کردم که هر 2 را وقتی تست کردم جواب ندادند :

<? shell_exec('unzip -P 123456 file.zip') ; ?>

<? system('unzip -P 123456 file.zip') ; ?>

ممنون میشم راهنمایی کنید .
لطفا قبل دادن جواب ، تست کنید دستور را ...
(حدود 2 روزی خیلی خیلی دونبالشم اما ... )

امیـرحسین
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 23:14 عصر
من متوجه نشدم منظورتون از ۲ تا دستور چیه. تفاوتی که من در اون تا خط میبینم فقط یک space هست.
بگذریم. شما اطمینان دارید که دسترسی به توابع Shell دارید؟ در سرورها Share این توابع کار نمی‌کنند و غیرفعال هستند.

رضا قربانی
جمعه 26 فروردین 1390, 00:00 صبح
من متوجه نشدم منظورتون از ۲ تا دستور چیه. تفاوتی که من در اون تا خط میبینم فقط یک space هست.

من حتی تفاوت یک space هم متوجه نشدم :لبخند:

آیا امکانش هست که فایل های زیپ رو که دارای پسورد هستند رو از طریق php اکسترکت کرد ؟

love.php
جمعه 26 فروردین 1390, 01:24 صبح
من منظورم همینه
تایع شل و سیستم به صورت پیشفرض در سرور های اشتراکی بسته است .
آیا کسی از دوستان علمش در سطحی هست که بتونه یک فایل .zip دارای پسورد را از طریق php اکستراکت کنه (بدون این توابع بسته، مثلا از طریق کلاس یا ...)

امیـرحسین
جمعه 26 فروردین 1390, 21:38 عصر
چند وقت پیش یک تاپیک با همین موضوع ساخته شده بود که من به بهانه‌ی اون تاپیک خیلی سرچ کردم ولی هیچ راهی غیر از توابع سیستمی پیدا نکردم.
اون تاپیک رو در این انجمن پیدا کنید ببینید به چه نتیجه‌ای رسید چون روش خیلی بحث شد.

UnnamE
شنبه 27 فروردین 1390, 03:07 صبح
درست نميدونم zip خودش open-source باشه، فك كنم هست
ميري ميشيني عين يه پسر خوب سورس رو نيگاه ميكني بعد مياي تو php پياده اش ميكني كه فك نكنم هم بشه
كلا داري از فايل صحبت ميكني، باس با سيستم سر و كله زد نه با زبان

eshpilen
شنبه 27 فروردین 1390, 08:15 صبح
اگر امکان استفاده از CGI رو داری بنظرم میتونی با استفاده از یه برنامه بصورت CGI این کار رو بکنی.