PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه بدون Attach کردن بانک

Smoke_1110
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 19:16 عصر
سلام دوستان
من با استفاده از سی شارپ یه WinApp نوشتم حالا می خوام یه کاری کنم که برنامه ام بدونه استفاده از نصب SQL اجرا بشه و بانک رو داشته باشم . چون الان باید SQL نصب کنم و بانک رو Attach بکنم راهی وجود نداره که همیشه بانک همراهش باشه و نیاز به Attach نداشته باشه؟

hadi-z
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 19:24 عصر
نه دوست عزیز
امکان نداره

اگه میخوای دیتابیس portable باشه از Access استفاده کن

sarbaz_esf
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 20:02 عصر
بله میشود انجامش داد فقط باید بانک اطلاعاتیتم همراهش باشه
مراجعه کن به تایپ زیر و فایل ضمیمه ای که من واسه دانلود گذاشتم را دانلود کن
http://barnamenevis.org/showthread.php?282245-چطوری-میتونم-از-ctrl-p-برای-بدست-اوردن-پرینتر-استفاده-کنم-در-کریستال-ریپورت/page3

Smoke_1110
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 21:01 عصر
منظور من این هست که چه کار کنم دیتا بیس در سلوشن بار نمایش داده بشه و تو فایل برنامه باشه

sarbaz_esf
جمعه 26 فروردین 1390, 00:42 صبح
سوالت را دوست عزیز واضح تر بگو تا جواب بدهیم
ممنون میشیم

Directx
جمعه 26 فروردین 1390, 08:14 صبح
سلام
دوست عزیز برای اینکه ما از امکانات یک بانک اطلاعاتی استفاده کنیم باید مثلا امکان جستجو یا مثلا مرتب سازی حتما باید یه اتجین از از اون نوع بانک رو رو سیستم نصب کنیم در غیر این صورت یه بانک چطور می خواد این امکانات رو برای برنامه نویس فراهم کنه؟؟
و اینکه تا حالا من با access کار نکردم ولی اون دوست خوب که گفتند برای portable شدن از access استفاده کنید باید توجه داشته باشیم که حتی برای access هم provider اون روی ویندوز باید register بشه در غیر این صورت نمی تونیم ازش استفاده کنیم
پیشنهاد من اینه که اگه خیلی ضروریه که انجین sql رو نصب نکنی از xml به عنوان بانک استفاده کن