PDA

View Full Version : نحوه اجرای اسکریبتهای اماده بروی کمپیوتر

profosor
پنج شنبه 25 فروردین 1390, 20:37 عصر
با سلام به دوستان گل من یک اسکریبتی دانلود کردم اسکریبت سایتهای کلیکی خارجی هست ولی میخواهم این اسکریبت رو روی کامپیوترم امتحان کنم برنامه ایزی پی اچ پی رو دانلود ونصب کردم اما نحوه اجرای تمام فایلها روی ان رو بلد نیستم یعنی کلا باید چیکار کنم که اول با استفاده از این نرم افزار بتونم خودم تست کنم بعد روی سرور بریزمش اگه کسی میتونه برام نحوه اجاری اسکریبتهای اماده رو کامپیوتر یا سرور روتوضیح بده واگه زحمتی نباشه با عکس یا فیلم باشه بهتر!! ادم بهتر میتونه بفهمه ممنون میشم با تشکر

ravand
جمعه 26 فروردین 1390, 11:20 صبح
با سلام به دوستان گل من یک اسکریبتی دانلود کردم اسکریبت سایتهای کلیکی خارجی هست ولی میخواهم این اسکریبت رو روی کامپیوترم امتحان کنم برنامه ایزی پی اچ پی رو دانلود ونصب کردم اما نحوه اجرای تمام فایلها روی ان رو بلد نیستم یعنی کلا باید چیکار کنم که اول با استفاده از این نرم افزار بتونم خودم تست کنم بعد روی سرور بریزمش اگه کسی میتونه برام نحوه اجاری اسکریبتهای اماده رو کامپیوتر یا سرور روتوضیح بده واگه زحمتی نباشه با عکس یا فیلم باشه بهتر!! ادم بهتر میتونه بفهمه ممنون میشم با تشکر

باید بری داخل قسمت mysql و نام دیتابیست رو وارد کنی ، نام دیتابیست رو هم در قسمت کدهای php نوشته شده . بعد شاید نیاز باشه نام جدول و فیلد هات رو هم وارد کنی سپس میای فایل اصلیت رو اجرا می کنی . مثلا :
http://localhost/admin.php
اگه از برنامه ی xampp استفاده کنی خیلی بهتره. این خلاصه ی اون کاری بود که باید بکنی.

mahdicomp
جمعه 26 فروردین 1390, 18:59 عصر
سلام به نظر من ومپ واسه تازه کارا عالیه وقتی نصب کردی یه پوشه ومپ روی درایو ویندوز مریزه بعد میری داخلش و اسکریپت میریزی اونجا بهد wamp فعال میکنی ... تو اینترنت بزن آموزش wamp صد ها آموزش ریخته