PDA

View Full Version : در مورد لینک ها یی که در وب سایت داریم

smm2006sh
شنبه 27 فروردین 1390, 01:35 صبح
با سلام خدمت دوستان
دوستان عزیز قطعا در msdn lib که کار کردید . دیدید که وقتی روی لینکی کلیک میکنید اگر اون محتوای لینک مورد نظر در همون صفحه هم که باشه دقیقا به ابتدای همون صفحه حرکت میکنه . من توی وب سایتم قسمتی به عنوان اخبار دارم که وقتی کاربر روی موضوعات جدید کلیک میکنه به صفحه اخبارredirect میشه . حالا میخوام به ابتدای شروع همون خبری که در صفحه اصلی کلیک کرده بره :متفکر::متفکر::متفکر: چه جوری ؟؟؟؟؟؟؟؟

AmirHarirbafan
شنبه 27 فروردین 1390, 03:00 صبح
اگر درون خاصیت href هایپرلینک از علامت # استفاده کنید و سپس id یکی از کنترل های صفحه را بدهید، به ابتدای آن کنترل خواهید رفت
به عنوان مثال

<a href="#news1" >Go To News Number 1</a>
.
.
.
<div id="news1" >
...
Some news here !
...
</div>

smm2006sh
شنبه 27 فروردین 1390, 16:42 عصر
با سلام دباره
میشه بیشتر توضیح بدید؟ اخه چنتا مشکل دارم
اول این که من در صفحه دسترسی سریعم فقط دارم اینک (در قسمت مدیریت خبر و با fckediteor ) این خبر را میدم و من دسترسی به تگ اون ندارم که بخوام بگم که برو و اون ایدی که براش تعریف کردم در قسمت مثلا div بازش کن .
اگه راه حل بهتری دارید لطفا عنوان کنید؟؟؟؟//

smm2006sh
یک شنبه 28 فروردین 1390, 01:20 صبح
کسی اطلاعاتی نداره:متفکر::متفکر::متفکر::م فکر::متفکر::متفکر::متفکر::مت کر:

smm2006sh
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 00:55 صبح
اگه کسی در این مورد میتونه کمک کنه.

ببینید من میخوام توی یه قسمتی از سایتم خبر هم داشته باشم مثل سایت http://www.tabnak.ir/
سوال؟؟؟
1- این لینک اخبار را که در کنار سمت چپ هست در داخل گریدویو تعریف شده که به بانک اتصال داره؟؟؟؟
2-دوتا راه میخوام یکی مثل همین سایت که میبینید وقتی کلیک میشه هر خبر به صورت جداگنه در صفحه ای باز میشه (چه جوری)؟؟؟
3- اگه نخوایم صفحه جداگانه ای باز بشه و وقتی کلیک میشه توی صفحه ای که همه ی خبر هاست باز بشه و به ابتدای خبر کلیک شده هدایت بشه؟؟؟؟

لطفا کمک کنید؟؟؟؟

clover
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 15:43 عصر
1- این لینک اخبار را که در کنار سمت چپ هست در داخل گریدویو تعریف شده که به بانک اتصال داره؟؟؟؟
بله، لیست اخبار از بانک خونده میشه و آدرس لینک ها با توجه به آیدی خبر تولید میشه.

2-دوتا راه میخوام یکی مثل همین سایت که میبینید وقتی کلیک میشه هر خبر به صورت جداگنه در صفحه ای باز میشه (چه جوری)؟؟؟
لینک اخبار به صفحه ای هست که قراره یک خبر خاص را نشون بده، در انتهای هر آدرس آیدی خبر هم از طریق کوئری استرینگ ارسال میشه. در صفحه مورد نظر خبر با آیدی مورد نظر که در کوئری استرینگ به این صفحه پاس داده شده نمایش داده میشه.

3- اگه نخوایم صفحه جداگانه ای باز بشه و وقتی کلیک میشه توی صفحه ای که همه ی خبر هاست باز بشه و به ابتدای خبر کلیک شده هدایت بشه؟؟؟؟
همونطور که دوستمون در بالا ذکر کردند عمل کنید.

متاسفانه فرصت قرار دادن نمونه کد ندارم، اما اگر باز هم مشکلی بود بفرمایید.