PDA

View Full Version : از بین رفتن publication های ساخته شده با restore کردن دیتابیس

marzieh karani
شنبه 27 فروردین 1390, 09:33 صبح
با سلام
من چند publication بر روی یک دیتابیس ایجاد کرده بودم.با restore کردن یک فایل backup بر روی آن دیتابیس تمام publication های ایجاد شده از بین رفته اند. آیا روشی وجود دارد که replication ایجاد شده بر روی یک دیتابیس با restore کردن آن دیتابیس از بین نرود؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

marzieh karani
شنبه 27 فروردین 1390, 09:52 صبح
تا اینجاشو خودم فهمیدم اگر فایل backup دیتابیسی که replication روش set شده را restore کنم ، مشکلی پیش نمی یاد ولی اگر فایل backup از دیتابیسی باشه که replication روش Set نشده ، تنظیمات replication و publication ها از بین می روند.

babak2000
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 08:57 صبح
تا اینجاشو خودم فهمیدم اگر فایل backup دیتابیسی که replication روش set شده را restore کنم ، مشکلی پیش نمی یاد ولی اگر فایل backup از دیتابیسی باشه که replication روش Set نشده ، تنظیمات replication و publication ها از بین می روند.

دوست عزیز Replication را چطوری روی دیتا بیس ست Set میکنی ؟ میشه یه مقدار توضیح بدین

marzieh karani
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 23:52 عصر
Replication برای انتقال اطلاعات بین دو دیتابیس به کار می رود.برای این کار یک دیتابیس مبدا و یک یا چند دیتابیس مقصد وجود دارد. replication انواع مختلفی دارد که با توجه به نحوه انتقال اطلاعاتتون که یک طرفه باشد یا دو طرفه یا دیگر ویژگیها نوع مورد نظر خود را مشخص می کنید.تاپیک های مفیدی در همین سایت در این باره وجود دارد که پیشنهاد می کنم به آنها سر بزنید.
اگر مشکلی داشتین در اختیارتون هستم.در ضمن از اینکه دیر جواب دادم معذرت میخوام

babak2000
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 15:10 عصر
ممنونم از جواب شما

ولی سوالم در رابطه با خود Repl نبود بلکه طریقه ست کردن آن روی دیتابیس در زمان بکاپ گیری .

منظور شما را از جمله زیر متوجه نشدم :

ولی اگر فایل backup از دیتابیسی باشه که replication روش Set نشده ، تنظیمات replication و publication ها از بین می روند.

marzieh karani
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 00:30 صبح
منظورم این بود که اگر دیتابیسی به عنوان publisher در replication شرکت کرده باشد.شاید منظورمو بد نوشتم!!!!!