PDA

View Full Version : سوال: ادغام چند Class Library Project در يك Windows Form Application Project

A.Farzin
شنبه 27 فروردین 1390, 14:54 عصر
با سلام

فرض كنيد سه پروژه داريم كه دوتاي آنها از نوع Class Library Project و يكي از جنس Windows Form Application Project است.
در حالت عادي من از دو پرژه اول دو DLL مي‌سازم و اين DLLها را به عنوان References در پروژه سوم كه يك Win App است استفاده مي‌كنم.

مي‌خواهم از اين سه پروژه يك پروژه بسازم به شكلي كه فايل exe خروجي، نياز به همراهي DLLها براي اجرا نداشته و با استفاده از كد سورس آنها در كامپايل پروژه، به وجود DLLها را در كنار فايل اجرايي نياز نباشد.
ممكنه منو راهنمايي كنيد كه آيا غير از روش ايجاد Copy و Past كد يكايك كلاسها و اشياء روش بهتري براي اينكار وجود دارد يا نه؟
اصلاً آيا ممكنه همون DLLها درون exe قرار گيرند يا نه؟ (هدفم اينه كه فقط يك فايل براي اجرا توسط كاربر داشته باشم)
ممنون

exlord
شنبه 27 فروردین 1390, 15:20 عصر
توی پروژت برای هر کدوم از Dll یه پوشه بساز و همه فایل ها و پوشه های مربوطه و لازمه رو انتخاب کن ( توی windows explorer ) بعد اینارو درگ کن و بنداز توی این پوشه که ساختی ( توی VS )

EMERTAT
یک شنبه 28 فروردین 1390, 01:13 صبح
توی پروژت برای هر کدوم از Dll یه پوشه بساز و همه فایل ها و پوشه های مربوطه و لازمه رو انتخاب کن ( توی windows explorer ) بعد اینارو درگ کن و بنداز توی این پوشه که ساختی ( توی VS )

کار نکرد می شه بیشتر توضوح بدید

A.Farzin
یک شنبه 28 فروردین 1390, 07:10 صبح
با تشكر از پاسخ شما
با اين كار، باز هم نتيجه كامپايل يك فايل exe و چند dll است كه در صورت نبود فايلهاي dll در كنار فايل exe، فايل exe هم به درستي اجرا نخواهد شد.
من ميخوام كه در نهايت هيچ dllاي نداشته باشم و فقط يك فايل exe از پروژه بيرون آيد.

exlord
یک شنبه 28 فروردین 1390, 09:15 صبح
با تشكر از پاسخ شما
با اين كار، باز هم نتيجه كامپايل يك فايل exe و چند dll است كه در صورت نبود فايلهاي dll در كنار فايل exe، فايل exe هم به درستي اجرا نخواهد شد.
من ميخوام كه در نهايت هيچ dllاي نداشته باشم و فقط يك فايل exe از پروژه بيرون آيد.
شما احتمالا کل پروژه تونو اضافه کردین ... اگه فقط فایهای cs را اضافه کنین میشه ....

A.Farzin
دوشنبه 29 فروردین 1390, 13:16 عصر
شما احتمالا کل پروژه تونو اضافه کردین ... اگه فقط فایهای cs را اضافه کنین میشه ....

بله متشكرم
با افزودن فايلهاي Source كدها به پروژه APP ممكن شد البته چون در پروژه‌هاي Class Libarary از تعدادي فايل PNG هم به عنوان Resource استفاده كردم ادغام آنها خيلي زمانگير شد.
اگه از همون اول كار، پروژه جداگانه‌اي براي هر كدام در نظر نگرفته بودم بهتر بود.
از راهنمايي و صرف وقتتان باز هم سپاسگزارم