PDA

View Full Version : گفتگو: پروژه حضور و غیاب جهت تحویل به یک شرکت نرم افزاری باید چه قابلیت هایی داشته باشد

ابراهیم1
دوشنبه 29 فروردین 1390, 14:04 عصر
با سلام
من سال پیش یک پروژه سیستم حضور غیاب نوشتم ،برای پیدا کردن کار به شرکت های نرم افزاری رفتم ،به من گفتند باید یک نسخه کاری خودت را بیاری حالا من نمی دونم که سیستم حضور غیاب من چه امکاناتی داشته باشه که انها بتونند منو به عنوان یک برنامه نویس قبول کنند اگر کسی سیستم دیگه ای را سراغ داره که بتونم با نوشتن ان زودتر به یه شرکت نرم افزاری ملحق بشم لطفا سیستم را با نیازمندی هایش بگویید تا من بتونم برنامه اونو بنویسم من به خاط این سیستم حضور غیاب رو گفتم که چون قبلا رویش کار کرده ام من برنامه حضور غیاب را با sql 2000 و c#2008 نوشتم که قابلیت حذف درج ویرایش کاربران، ذخیره عکس افراد، گزارش گیری براساس بازه ساعت بازه تاریخی، مرخصی (درج ویرایش حذف)،ساعات حضور و غیبت(براساس ساعت سیستم)و سیستم حقوق که به صورت نصفه و نیمه کار میکند حالا شما به من بگویید که چه قابلیت بهش اضافه کنم تا شرکت های نرم افزاری این پروژه را به عنوان نمونه کاری قبول کنند اگر به هم کمک کنید خیلی خوشحال میشم اگر کسی مدیر یک شرکت یا مدیر یک تیم برنامه نویسی است و حتی شما دوست عزیز نظری دارید بگویید تامن بیشتر خوشحال بشم با تشکر