PDA

View Full Version : سوال: نحوه ی ساخت یک لینکدونی

milad.biroonvand
سه شنبه 30 فروردین 1390, 19:40 عصر
سلام

من می خوام یک لینکدونی بسازم که اطلاعات اون از دیتابیس خوانده می شوند . جدول من بصورت

عنوان لینک | لینک است .
حالا می خواهم این قسمت بصورت لینکدونی در سمت راست نمایش یابد چگونه این کار را انجام دهم ؟

b.paseban
سه شنبه 30 فروردین 1390, 20:53 عصر
سلام بر شما.
خوب از یه repeater استفاده کن و اون رو به دیتا بیس وصل کن و لینک هارو نمایش بده.

yayan85
شنبه 08 بهمن 1390, 13:46 عصر
سلام. من برای لینکدونی به جدول ساختم که id, لینک داره. وقتی توی فرم یه گرید ویو گذاشتم . یک بار فیلد از نوع hyperlink داخل گرید گذاشتم. متن رو به صورت ساده نشون میده. چه جوری باید مثل a href نشون داده بشه. خاصیت navigateurl چطور باید به فیلد آدرس جدول وصل بشه؟ چطور باید کلیک بشه بره به صفحه مورد نظر؟ توی بانک آدرس چه جوری باید ذخیره بشه؟ آدرس کامل با http؟کلا بگین چطور باید مراحل را طی کنم. لطفا راهنمایی کنید.

crazy_1892
شنبه 08 بهمن 1390, 16:47 عصر
دوست عزیز شما از Repeater استفاده کن برای اینکار راحت تری

farhud
شنبه 08 بهمن 1390, 17:36 عصر
سلام. من برای لینکدونی به جدول ساختم که id, لینک داره. وقتی توی فرم یه گرید ویو گذاشتم . یک بار فیلد از نوع hyperlink داخل گرید گذاشتم. متن رو به صورت ساده نشون میده. چه جوری باید مثل a href نشون داده بشه. خاصیت navigateurl چطور باید به فیلد آدرس جدول وصل بشه؟ چطور باید کلیک بشه بره به صفحه مورد نظر؟ توی بانک آدرس چه جوری باید ذخیره بشه؟ آدرس کامل با http؟کلا بگین چطور باید مراحل را طی کنم. لطفا راهنمایی کنید.

در Edit Columns گرید روی فیلد HyperLink کلیک کن. در HyperLinkField properties در قسمت Data در مقابل DataNavigateUrlField نام ستونی ازجدول که آدرس سایت را ذخیره می کنی وارد کن.

z.rezaie
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 11:02 صبح
در Edit Columns گرید روی فیلد HyperLink کلیک کن. در HyperLinkField properties در قسمت Data در مقابل DataNavigateUrlField نام ستونی ازجدول که آدرس سایت را ذخیره می کنی وارد کن.

سلام من اینکارو کردم اما وقتی روی لینک مورد نظر میزنم پیغام خطای The resource cannot be foundرو میده.جای دیگه ای نبایدچیزی بنویسم؟یا دستور select تغییر نباید بکنه؟