PDA

View Full Version : سوال: مديريت استثناهاي داخلي كنترل ها

saman2
سه شنبه 30 فروردین 1390, 23:02 عصر
با سلام.
اول بگم كه به اعتقاد منم سيستم جستجوي سايت چندان قوي نيست.مثلا من براي مديريت استثنا سرچ كردم،اما بجرات ميگم كه توي 7 صفحه نتيجه 2-3 مورد مرتبط با موضوع مورد جستجو وجود داشت (و حتي شايد تعدادي موارد منطبق با جستجو هم نمايش داده نشه،كي ميدونه؟!).
بهرحال،سئوال من اينبار درباره مديريت استثناهاي داخلي كنترلهاست.
اولا،دوستان لطفا اگه اطلاعات بيشتري در اين رابطه دارن در اختيار قرار بدن. مثلا من موقع كار با كنترل ديتاگريدويو از اين قبيل استثناها گرفتم و واسم هم سئواله كه چه فرقي بين اين استثناها با استثناهاي ديگه هست كه توي كد نمايش داده نمي شن و بصورت يك پنجره خطا ظاهر ميشن.
ثانيا، در مورد چگونگي رفع و مديريت اين استثناها هم ممنون ميشم دوستاني كه اطلاعاتي دارن راهنمايي كنن...

saman2
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1390, 00:50 صبح
دوستان! لطفا يه حرفي چيزي نظري...:ناراحت:

TeacherMath
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1390, 14:55 عصر
در object browser زیر هر عنوانی که تعریف کرده استثناهاش رو هم نوشته که باید به آنها توجه کرد.

saman2
شنبه 03 اردیبهشت 1390, 11:51 صبح
در object browser زیر هر عنوانی که تعریف کرده استثناهاش رو هم نوشته که باید به آنها توجه کرد.
ايده خوبي بود، اما اگه منظورتون پايين تعريف كلاس مورد نظره كه در مورد DataGridView هيچ استثنايي به چشم نمي خوره (اگه كانستراكترش رو هم نگاه كنيد...)! نمي دونم اين استثناها رو كجا بايد پيدا و مديريت كرد؟ اگر كسي نظر ديگه اي داره لطفا بگه كه وقت تنگه...

TeacherMath
شنبه 03 اردیبهشت 1390, 12:55 عصر
سلام.در object browser استثناهای یک کلاس را نمی نویسه فقط استثنا های عناصر کلاس مثل تابع ها یا فیلد ها رو می نویسه.