PDA

View Full Version : سوال: بروز رسانی برنامه

MOR_MS
چهارشنبه 31 فروردین 1390, 20:13 عصر
با سلام و خسته نباشید
می خواستم ببینم مشود وقتی بر نامه اکسس باز باشه بشه یک برنامه دیگه را با همان اسم برروی ان کپی کرد
به این ترتیب که من یک برنامه اجرای را در کامپیوتر کاربرا گزاشتم واین برنامه به بانک سرورم متصل است
دراین برنامه یک جدول برای ورژن برنامه درست کرد و در بانکم هم یک جدول برای ورژ ن برنامه تعریف کردو وقتی من یک برنامه را به روز رسانی می کنم ورژن جدید را در جدول بانکم وارد می کنم که عدد ان بزرگتر از شماره ورژن کاربر است حالا وقتی کاربر به بانکم متصل می شود اگر ورژن برنامه ان کمتر باشد عمل کپی برنامه جدید را اجرا میکنه این برنامه جدید هم برروی سرورم است تااینجا که برنامه را در سیستم خودش کپی کنه مشکل نیست ولی می خوام کاری کنم که برنامه جدید برروی برنامه قدیم کپی شود که چون برنامه در حال اجرا است این ممکن نمی شود می خواستم ببینم ایاکدی هست که با بازودن برنامه این عمل انجام بشه
یا روش دیگری که بشود این کار را انجام داد هست من همه کاربرهارا طوری فرض کردم که جز کار با برنامه چیزی از کامپیوتر نمی دانند

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 31 فروردین 1390, 22:57 عصر
بله میشه قبلن انجام دادم ولی یک برنامه واسطه می خواد

MOR_MS
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1390, 15:49 عصر
با سلام و خسته نباشید
ممنون میشم یک مثال بزنید و نحوه کار را توضیح بیدن

ramin005
دوشنبه 28 آذر 1390, 10:41 صبح
در حدود این یک ماهی که با اکسس و انجمن پشتیبانی اکسس آشنا شدم با اینکه کلی مطلب از این انجمن آموختم اما مباحث زیادی دیدم که با توجه به مهم و دارای ارزش بودن متاسفانه نیمه تمام رها شده اند!