PDA

View Full Version : چگونگی استفاده از نمای گرافیکی در برنامه

sahra_777
شنبه 19 شهریور 1384, 11:16 صبح
با سلام...میخواستم در یه برنامه مهمانسرا(هتل) قسمتی ار برنامه رو که راجع به جستجو در مهمانسرا هست به صورت گرافیکی ساخته بشه به این صورت کهنمایی از اتاقها رو که چه تعدادی از اونا پر یا خالی هست نمایش داده بشه که اگه این امکان هست هم ظاهر قشنگتر هم اینکه کاربر پسندتر خواهد بود
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

حامد مصافی
شنبه 19 شهریور 1384, 14:18 عصر
البته که امکانش هست
اما شما دارین تقاضای یه برنامه می کنید!!!!
شما لطف کن بگو دقیقاً چی میخوای ما در خدمتیم (سوالاتتونو به صورت جدا جدا بپرسید نه اینقدر کلی!!!!!!!!)

ehsan_ansaripoor
شنبه 19 شهریور 1384, 22:46 عصر
دوست عزیز به نظر من یک پس زمینه از عکس هتل را روی فرم اصلیت قرار بده و منوهات را به صورت عکس در گوشه سمت راست فرم اصلیت قرار بده و سعی کن برای گزینه هات همیشه از اضافه حذف تغییر لیست جستجو خروج استفاده کنی من این کار را کرده ام استقبال خوبی از برنامه هام شده

sahra_777
یک شنبه 20 شهریور 1384, 08:37 صبح
سلام ... ممنون از جوابتون میشه عکس یکی از برنامه هاتون رو بزارید که بهتر متوجه بشم و یه چیزه دیگه اینکه من میخوام پر یا خالی بودن اتاقها هم مشخص بشه
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

sahra_777
یک شنبه 20 شهریور 1384, 08:47 صبح
البته که امکانش هست
اما شما دارین تقاضای یه برنامه می کنید!!!!
شما لطف کن بگو دقیقاً چی میخوای ما در خدمتیم (سوالاتتونو به صورت جدا جدا بپرسید نه اینقدر کلی!!!!!!!!)
نه من سوالم اینه که با چه کمپوننتی میشه اینکارو انجام داد

amirhosein
یک شنبه 20 شهریور 1384, 10:01 صبح
برای پر یا خالی بودن می تونین اینجوری عمل کنین که هر اتاقی که خالی بود درش باز باشه و هر کدوم که پر بود درش بسته باشه و از این جور قرتی بازیها ...

sahra_777
یک شنبه 20 شهریور 1384, 11:00 صبح
و اگه اتاقها جای خالی داشتن چی؟میخوام ظرفیت خالی اونا کاملا مشخص باشه و کاربر حالت انتخاب بین اتاقها رو داشته باشه

حامد مصافی
یک شنبه 20 شهریور 1384, 12:07 عصر
سلام
اگه می خواهید از آیکون برای نشان دادن وضعیت اتاق ها استفاده کنید نیازی به استفاده از کامپونت نیست!
فقط به چند تا آیکون جالب احتیاج دارید
وقتی وارد انجمن برنامه نویس می شیم آیکون هایی کنار پست ها وجود داره که وضعیت پست ها (مثل پست جدید ، پست شما یا ... ) رو به ما اطلاع میده
شما باید همچین کاری بکنید

sahra_777
یک شنبه 20 شهریور 1384, 13:44 عصر
مرسی از جوابتون ...
این آیکن ها رو چه جوری باید استفاده کنم؟؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید